Jump to content

Obiekt 3D: Perkusja

Pinki
 Share

Recommended Posts

Witam.. pare miesiecy temu zrobilem jeden bebenek.. centralke.. w innym watku pokazalem rendera.. teraz mialem chwile wolnego i znow zabralem sie za kolejne bebenki.. Mam zamiar zrobic bebny Pearl/Mapex z masywnym hardwear'em plus talerze Paiste/Alchemy. Wszystkie modele sa wzorowane na mojej perkusji, ktora stoi w pokoju :) Prosze o komentarze noi jakies wskazowki.

Lt.Knysha: jezeli chodzi Ci o napisz Pearl na naciagu frontowym centralek.. to sie zgadzam.. bo jest to tylko narazie.. pozniej dopracuje ten szczegol.. teraz bardziej mi chodzi o sam modelling :D

Pozdro.

niestety nie mam.. :( do tej pory robilem z pamieci, a modeling na podstawie wlasnie perkusji.. choc znalazlem wlasnie - Perkusja Mapex M Fusion 5225 - http://www.drumcenter.pl/product.php?where[id]=980&ord=cena_dc&how=asc&where[grupa]=64&where[producent]=39&sid=12add3e6f88be734842680ef5c4f3b9a[

Troche dziwnie na tej fotce wyglada.. w rzeczywistosci nie jest taka zolta az.. no ale to jest glowna baza jezeli chodzi o kolorystyke i hardware.. :)

no wreszcie ukonczylem statyw pod werbel.. posiada on dwie regulacje wysokosci.. regulacje kata nachylenia.. wszystko przykrecane motylkami.. i gumowe uszczelki.. PROSZE O OCENE :) // teraz czeka mnie statyw pod Hi-hat i stopki.. a na koniec zestaw talerzy..

To jest świetne, fajnie Ci się chciało modelować. A perkusistę też zriggujesz??

Normalnie respekt

eee.. sorki.. ze wzgledu na to, ze niewiele siedze na forum.. to.. co znaczy "zriggowac" ? :P

Przyszla pora na maly update .. zrobilem juz Stope.. i Hi-hat. Ponizej zamieszam rendera samej stopki - posiada dwie sprezyny, kolce zapobiegajace slizganiu sie, clamp do centrali i bijak dwustrony . Prosze o komentarze i ocene :)

P.S. Vorek: a Ty jaki masz instrument ?? :>

Vorek: A jaki Ty masz instrument ?? :D

Nie o to mi chodziło, poprostu na forum jest już conajmniej jedna perkusja, kilka gitar i pewnie jeszcze kilka jakichś instrumentów, wychodzi z tego niezła kapelka ;)

Perkusja super :)