Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Perkusja


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. pare miesiecy temu zrobilem jeden bebenek.. centralke.. w innym watku pokazalem rendera.. teraz mialem chwile wolnego i znow zabralem sie za kolejne bebenki.. Mam zamiar zrobic bebny Pearl/Mapex z masywnym hardwear'em plus talerze Paiste/Alchemy. Wszystkie modele sa wzorowane na mojej perkusji, ktora stoi w pokoju :) Prosze o komentarze noi jakies wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lt.Knysha: jezeli chodzi Ci o napisz Pearl na naciagu frontowym centralek.. to sie zgadzam.. bo jest to tylko narazie.. pozniej dopracuje ten szczegol.. teraz bardziej mi chodzi o sam modelling :D

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam.. :( do tej pory robilem z pamieci, a modeling na podstawie wlasnie perkusji.. choc znalazlem wlasnie - Perkusja Mapex M Fusion 5225 - http://www.drumcenter.pl/product.php?where[id]=980&ord=cena_dc&how=asc&where[grupa]=64&where[producent]=39&sid=12add3e6f88be734842680ef5c4f3b9a[

 

Troche dziwnie na tej fotce wyglada.. w rzeczywistosci nie jest taka zolta az.. no ale to jest glowna baza jezeli chodzi o kolorystyke i hardware.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie ukonczylem statyw pod werbel.. posiada on dwie regulacje wysokosci.. regulacje kata nachylenia.. wszystko przykrecane motylkami.. i gumowe uszczelki.. PROSZE O OCENE :) // teraz czeka mnie statyw pod Hi-hat i stopki.. a na koniec zestaw talerzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla pora na maly update .. zrobilem juz Stope.. i Hi-hat. Ponizej zamieszam rendera samej stopki - posiada dwie sprezyny, kolce zapobiegajace slizganiu sie, clamp do centrali i bijak dwustrony . Prosze o komentarze i ocene :)

P.S. Vorek: a Ty jaki masz instrument ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek: A jaki Ty masz instrument ?? :D

 

Nie o to mi chodziło, poprostu na forum jest już conajmniej jedna perkusja, kilka gitar i pewnie jeszcze kilka jakichś instrumentów, wychodzi z tego niezła kapelka ;)

 

Perkusja super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności