Skocz do zawartości

Scena 3d : wnętrze biuro


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam, po pierwsze obrazy sa dosyc marnej jakosci, zdalyby sie lepsze, po drugie w tych biurach to sa okna czy lustra? hehe w sumie widac przez nie outside, ale chyba troche za mocno odbija sie w nich inside ;) tak samo zreszta w podlodze. na tych krzyzowych biureczkach mogloby byc troche roznorodniej - jakis kubek z herbatka (?), cos zeby nie wszystkie byly takie same, rowniez krzeselka stoja wszedzie tak samo... no i... chlopie!! dajze moze Linuxa na tych monitorkach :D:D:D

co do drugiej pracki to refleksy tak jak w pierwszej i przedmioty staojace na poleczkach. poza tym jest gicio ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie podoba mi się bardziej, tylko nie wiem dlaczego bok szafki po lewej tak bardzo odbija się w podłodze, troszke dziwne. A na pierszym nie podobają mi się okna i podłoga. Okna bo ich nie ma, a podłoga chyba za barzdo się odbija ( jeżeli to wykładzina PCV), no i jej kolor doś rażący. Poza tym ok.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera oświetleniowa skażona jakaś - balans bieli do korekty, zneutralnić / rozjaśnić / zmienić walor światła na bardziej pastelowy - bardziej przyjazny dla oka. Posadzka koszmarna - wywal to w cholerę i połóż przyjemną dla oka (zdecydowanie zmatowioną) wykładzinę PCV.

Tak to widzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos tak szaro-chlodno mimo ze kolory sa no ale jakos zimno ;) przydaly by sie glossy w podlodze albo chociaz fallof bo tak odbija w nieskonczonosc ;) same modele w miare przyzwoite no w sumie porownajac do niektorych innych to ten render tez nienajgorszy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności