Skocz do zawartości

scena 3d: pokoik


kat21

Rekomendowane odpowiedzi

SIe ma. Ten Mój Kościółek mi trochę nie wyszedł. SIateczkę zwaliłem. No nie ważne. Tera rysuję pokoik. Oceniajcie i doradzajcie. Na początek dałem omni i skylight. Nie jestem ekspertem w dziedzinie oświetlenia. KaT 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najpierw zajmij sie modellingiem, a później światłem (przynajmniej takie moje zdanie). W tej dużej szafie te pułki po prawej stronie..... czemu tam są takie małe przerwy? Tam nawet książki nie wciśniesz. I jeszcze ta duża szafa jakoś tak na okno zachodzi troche, ja bym okno troche w lewo przesunął.

Życze powodzenia w dalszej pracy. Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no sam nie wiem ten taboret takie ma gróbe nogi i te meble jakies takie gróbe deski ma...no i samo duze okn cz to dobry pomysł?...jak już to nad biurkim + jakieś 2 okna(PCF) na tym skośnym suficie, no i ta nieszczęsna szufladka ehh taka jakaś... jakby tam nachali zadóż skarpetek... Werdykt jest taki jest sporo do poprawienia ale takie gróbości były by dobra jak by to była scena o tematyce bajkowej.

PS. Słuchaj 'Ania C' ona się zna to prawdziwy ekspert od światła i takich tam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taborecik moim zdaniem mógł zostać tylko go wystarczyło lekko odchudzić.

Cały czas mnie drażni wielkość tych uchwytów ....bym je zmniejszył oraz wypchnął lekko do przodu dolne szafki....i ten mebelek pierwszy od prawej bym przeskalował na mniejszy....ja bym takiego do pokoju własnego nie chciał wnosić bo chyba plecy by miu siadły mimo mojego młodego wieku :).....

 

Zaznaczyłem na renderze lekką różnicę w grubości półek...nie wiem czy to tak ma byc czy nie ale mnie raziło...

 

Ogólnie z tego co patrzę to pracka coraz lepsza.... pozdro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności