Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokój detektywa


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Praca na zlecenie, to jest dopiero początek, teksturki będą poprawiane, na razie są robocze. W założeniu ma to być gabinet detektywa z lat trzydziestych. Prohibicja, Capone, te klimaty. Na razie nie ma detali: rewolweru z nabojami, pudełaka na cygara, lampki i papierów na biurku, kosza na śmieci, generalnie - bajzlu. Ale dorobię.

Caly pomysl opiera się o założenie stworzenia gabinetu jedynie w 2/3, reszta, z prawej strony będzie dorysowana, w stylu komiksowym (np. Blacksad), sepią, kreska wyraźnie widoczna. Otóż oba obrazy, render i rysunek odręczny mają się nawzajem przenikać, mniej więcej w połowie, na odcinku od 1/3, do 1/4 szerokości całego obrazu. Czekam na rady i komentarze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo ciekawy pomysł, jednak (na taki etapie jak jest) wykonanie niezbyt ;/

Jestem ciekaw dlaszych etapow pracy.

Zycze powodzewnia

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, dzięki, o zielsku zapomniałem. :) zresztą już sobie zrobiłem listę ponad 25 gadżetow, teraz je będę robił i po kolei dodawał. Na pierwszy ogień idą obowiązkowe żaluzje. Co do krwi na ścianie, to bez przesady, to ma być interfejs portalu szkolącego detektywów i ochroniarzy, a nie interfejs modowni. Najbardziej mi tu pasuje klimat z Blacksada (kto czytał, ten czai, a jak ktoś nie czytał, to to jest lektura obowiązkowa. Rosiński się chowa).

 

Edit: dzisiaj się okazało, ze klient zrezygnował. Ale ja nie zrezygnowałem. A skoro tak, to jednak zrobię z tego lekką mordownię, byle bez przesady. Na razie wrzucam najnowszy update. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ciekawy pomysl.. jednak.. nie pasuje tu ten duzy kontrast swiatel.. za oknem jest baardzo jasno.. jakby srodek dnia.. a w pokoju jakos ciemno.. na biorku moglbys dodac jakies papiery , olowki czy inne przedmioty do papierkowej roboty.. jakas lampa do biorka.. wieszak na plaszczyk.. i oczywiscie palaca sie FAJKA - typowe dla detektywa :P do tego za pusto na suficie.. proponowalbym jakis zyrandol ;) aha i jeszcze jedno.. masz swiatlo z okna.. a gdzie cienie za biorkiem i krzeslami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie, spokojnie.

Ipsihonda, po prostu zarówno na dole, jak i na górze uzupełniam update obrazka.

Co do cienia, to ja umieściłem wewnątrz pomieszczenia dodatkowe omni. gdy je wyłączam, to obraz wygląda tak:

Problem polega na tym, ze jeszcze nie umiem tworzyć efektu realistycznych odbić światła w pomieszczeniu, takiego harakterystycznego rozproszenia światła. Ale dojdę. Może Wy mi doradzicie?

A tak swoją drogą, to dodałem żaluzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności