Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Fiat Uno(1-szy model)


Andree

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajny modelik ja wlasnie tez pracuje nad fiatem uno po zjechaniu mojego mclarena stwierdzilem ze se wezme cos kanciastego ( za radą reszty) to sem uno wybralem. i mam pytanko jak robicie wciecia (chamfer i extrude potem?) czy jakaś inna magiczną sztuczką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z tym kopem sie zgadzam :D (bylo to robione swiezo po dostaniu maxa,pierwszy raz mialem z nim kontakt),ale nie specjalnie chce mi sie to juz poprawiac-chce dokonczyc ten modelik i wziac sie za inny jakis :)

ta dziore poprawie(brak dodatkowej linii i sie za bardzo smoothuje :) ) ,a te uszelikii....ah...pierwszy raz robilem i w sumie nie wiem jaka one powinny miec grubosc ,wiec na oko dalem :P

Postaram sie cos niecos poprawic,ale i tak pewnie nie wszystko :P

Nastepny model mam nadzieje ze wyjdzie lepsiejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah,straszny len ze mnie :(

to przez to ze tyle ciekawych progsow jest ,a tak malo czasu.....

uczylem sie animacji w maxie tak troszku i flasha sie ucze....jakos tak wyszlo :)

jutro postaram sie cos zrobic :)

 

PS.jak zrobic lusterka?

przypomnialem sobie ze tez trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten blotkik to wygląda jakby gdzieś przykosił i jakiś kiepski blacharz mu to klepał :D, poza tym słupki krzywe i te chyba uszczelki przy oknach takie jakieś za grube, aha no i wogóle w niektórych miejscach siatka wymaga zagęszczenia, mam na myśli nadkola i dół przedniego zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom pokrzywiony to on jest, napewno bardziej z przodu bo tam widac jak byk moje poczatki :D

Ale mysle ze to beda finalne rendery juz niedlugo i poprawiac nie bede.

Wezme sie za nastepna rzecz to mam nadzieje ze juz to jakos lepiej bedzie szlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

troche krytyki: z karoseria jeszcze wg, mnie oczywiscie musisz duzo zrobic, zakonczenie maski z przodu, chyb amusi byc bardziej \"zdecydowane w srodkowej czesci\", kratka(??), slupek tylny, generalnie wszystkie krawedzie po wygladzaniu mesza :) sa zbyt obłe...

ale jest to moja subiektywna ocena :) no i mysle ze dasz sobie z tym rade :)

keep working & don\'t give up

 

pozdrawiam

 

tylko sie nie obraz ja oczekiwalbym takiej samej krytyki od was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za C&C :)

licze na taka walsnei krytyke....nie wiem czy bede jeszcze skrobal cos w tym modelu gdyz siatka jest niezle pokomplikowana, prosciej mi chyba by bylo od nowa zrobic...wiadomo nie jest to dokladna kopia uno ,bo jak go zaczynalem to nie mialem pojecia o modelowaniu...mam tylko nadzieje ze choc troche przypomina fiata Uno :)

 

A tu wersja z innym troche lakierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności