Skocz do zawartości

pojazd 3d : boeing 747


Marvey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm.. wedlug mnie.. na ostatnim renderze ten samolot wyglada jakby byl z plasteliny.. :/ proponowalbym zrobic na poczatku kadlub i osobno skrzydla.. dopiero pozniej to laczyc.. jezeli sklejales modele plastikowe kiedys to bedziesz wiedzial o co chodzi.. pracuj dalej.. proponuje wejsc do 3Ds Max User Reference, ktory jest w katalogu z maxem.. i wyszukaj "Loft Surface" - jest tam pokazany w polowie wymodelowany samolocik pasazerski :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze wiesz co robisz, żeby to jakoś wygladało będziesz musiał pobawić sie w szczegółach, z własnego doświadczenia wiem że prosty modelik i nawet bardzo dobra tekstura nie wystarcząw przypadku takich maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvey: skorzystaj z User Reference z Maxa.. tam jest opisany modifikator "Lathe" dzieki ktoremu bdziesz mogl ladnie wymodelowac obudowe silnika.. bo te silniki ktore pokazales.. no niezbyt wygladaja :P Na jakiej podstawie robiles je? Mam przed soba taka fajna encyklopedie "SAMOLOTY - Najwazniejsze Typy i Konstrukcje", w ktorej silniki Boeinga 747 roznia sie od Twoich :) Musisz takze poprawic areodynamicznosc calego kadluba :) a tak wogole to maly prezent :) : http://www.photovault.com/Link/Technology/Aviation/FlightCommercial/Aircraft/Boeing747.html

 

Tu znajdziesz Boeing 747 z kazdej strony (fotki). Czekamy na kolejne update'y :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z checia bym to zrobil.. jednak to nie jest encyklopedia na kompie.. a ksiazka :D musisz sobie juz sam w tym poradzic :) ale.. tam na tej stronce co Ci podalem.. sa fotki silnikow z bliska.. nawet bez pokryw.. poszukaj dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to ja ze swoim 1 GB/512 MB ramu semprom 2600+ I rodeonem 9600(shapire) pro szału dostaje...ale i tak mugłbyś troche poprawić silniki, zwłascza ten wylot z tyłu jakiś taki... końscówki skrzydeł, ten mash smooth chyba "jeszcze" nie potrzebny ale spoko spoko pracuj może wyść cudo...pozdro i powodzenia bo akoś tak to ciągniesz i ciągniesz a właściwie to ja też powooli wszystko robie więc i tobie można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz coraz lepiej :) silniki takze lepiej sie prezentuja.. musisz jednak troszke pogrubic obudowe silnika bo jest po prostu za cienka. Na renderach glowne skrzydelka nosne sa jeszcze kanciaste przy laczeniu z kadlubem. Popraw ten dziobek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bialym mu do twarzy ;] Tak jak wyzej - dziobek do poprawy. Wogole ta przednia czesc kadlubu powinna byc bardziej hmm... wydeta?:P Pewnie wiesz o co chodzi :D Moze takie ujecie, ale ten samolot nie jest za chudy? Jak mozesz to dawaj jasniejsze rendereki. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodkowy render jest masowy :D juz widze caly model, otexturowany, w dole ziemia, lekki blur :D masa :) model coraz lepszy. Dziob troszki kanciasty ale jak sie da texturke moze bedzie lepiej. bedziesz robil okienka osobno czy tex? :> pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności