Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 2001


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[wow][wow][wow][wow][wow][boje się][boje się][boje się][boje się]

 

no brak mi słów super zaje****

 

może kiedyś też tak bendę umiał

 

ps czekam na więcej samochodów

 

[piwo][piwo][piwo][piwo][piwo][piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, twoje bryka jest bardzo fajna, tylko że drzwi są jakieś takie... wyglądają, jakby je ktoś wbił z buta do środka :) Troche nie pasują do auta... Jak to poprawisz, to daje ci dyszkę za ten model [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesh wybacz ale moim zdaniem sie nie postarales :/ Widać ze wszystko na szybko robione i prze to wiele bugów. Na pierwszy rzut oka zjebiscie ale...

Pierwsza sprawa to koła - podstawa samochodu która co by nie mówic daje dobyr efekt i polepsza wyglada auta. U ciebie niedopracowany bieżnik niczym z traktora i felga :/ Kiepski materiał (mogles dać troche wiecej odbic) i co by nie mówic niezbyt zaawansowany modelig. Poza tym przednie koła wtapiają się w podłoże...

Druga sprawa lampy. W przednich zapomniałes chyba dać materiału bo wygląda conajmniej dziwnie :| a tył to jush nie wspo,mne ... nie chodzi tu o samą texture ale modelig tych tylnych lamp :|.

Teraz zalety :D Bardzo podoba mi się wnetrze które odsłoniłes na drugim renderze oraz ogólny lakier tesh bardzo fajny :) Dużo detali niezłe textury sprawiają miłe dla oka wrażenie.

Szkoda tylko że nie poświęciłęs więcej czasu na dopracowywaniu wyżej wymienionych detali oraz otoczenia. Mogłeś stworzyc chociaż jakiś prosty garażyk czy naet asfalt. No ale ogólnie model mi się podoba :]

 

P.s Wybacz za krytyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triple...male sprostowanie :P...

- kola robilem pierwszy raz w zyciu...wiec nie wymagajcie ode mnie aby to wygladalo jak bym robil juz fure setki razy ok??

- jw. tylkko ze to pierwsza fura !!

- lampy....w scanline bylo dobrze...ale jak wyrenderowalem w vrayu wlasnie takie sie zrobily:(((

 

thx

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie owijajmy w bawełne jakby to był Twoj pierwszy model to rozumiem ale to tylko pierwsza bryka ale bryka jest napewno dużo łatwiesza niż Twoja pracka na bitwe :). Jeśli chodzi o koła to głownie chciałem zazncaczyc tutaj materiał felg oraz bieżnik (wież mi banalny do zrobienia -> www.suurland.com). Tak więc cóz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności