Skocz do zawartości

Obiekt 3D : Świerk


Christian Noir Stein

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ta, - jedna sprawa, > kazdy podaje liczbe.....w innej skali, ja uzuwam poly, empack mowi, ze wszyscy uzywaja trojkatow, a ty podajesz w faces> i jest harmider bo nie wiem ile to jest :P - ale jak dla mnie to .... za gesto > wez pod uwage to, ze ten swierk bedziesz musial skopjowac ze 100 razy do gry > wiec musi on byc wyjatkowo low poly!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh kurt :)

drzewo miało mieć 500 faces (takie miałem polecenie nie więcej i spokojnie aż pod 500), a ma i tak o 58 mniej :) Gdyby kazali odchudzić to i z tym nie będzie problemu ale uznałem, że jest dobrze jak jest i nie ma potrzeby schodzić niżej jeżeli i tak mam zapas

 

Jagona - a no cóż takei mi sie moją krzywą ręką narysowały - oby następne były więc lepsze :)

 

Pozdrawiam

 

Ja zawsze operuję na faces = trójkąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt znowu swoje..... litosci....

a gdyby to bylo do gry w ktorej glownym bohaterem jest ten swierk? albo nawet armia swierkow (powiedzmy 10), a gra polegala by na przemieszczaniu armi po jednym polygonie?? nie powiedz mi ze 5k+2 poly zarznie procesor

 

ale to nie zmiania faktu ze brzydki jest ten swierk :P ehhehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje sie jestem wyslannikiem tego no kolesia z ATARI (zpomnialem jak ma na imie shit), oto screen z naszej najnowszej gry

"Krwawa rzeznia w Starym Lesie" narazie ver ALPHA 0.5

 

wynajlelem Krystiania no i pewnego kolesia co sie chwalil ze robil kiedys heretica (kto by mu tam wiezyl :) )

 

powaznie mysle zeby ograniczyc liczbe poly, albo zmniejszyc liczebnosc oddzialu bo moj prescot 5GHz ledwo zipie juz

 

EDIT: juz wiem kto jest moim zleceniodawca: Jefrey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności