Skocz do zawartości

Portfolio - finished


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie znam sie na robieniu www, ale musialem sie w koncu zmobilizowac do zrobienia swojego portfolio. Jestem ciekaw waszej opinii, uwag ewentualnie jakichs pomyslow na "dopieszczenie"

 

http://www.abandonedland.net

 

Zaznaczyc chce tylko ze litery w buttonach niedlugo(tj. jak znajde chwile wolna) sie zmienia, na "oblodzone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Średnio ! :) w zasadzie nie lubie stronek gdzie całość skada sie z dwóch okienek ( menu osobno a reszta osobno ) a graficzka jest jaka jest i może nawet być ale do PRO to jeszcze daleko :)

 

--- nie zmienia to jednak faktu że w 3d jesteś bardzo zaawansowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 1st time stronka jest wporzadku :)

 

fajny rentgenowy klimacik

zawartosc elegancka i jak dla mnie strona sie broni jak na pierwszy raz.

 

- troszke o optymalizacji:

871x751

102.4 KB (104860 bajtów)

taki duzy obrazek na dziendobry...i właściwie nic nie mówi o zawartości strony to nie jest najlepszy pomysl...

no i trzeba zmarszczyć czoło zeby odczytac napis :)

 

-nie potrzebnie na kazdym obrazku przed i po podmiance jest napis click to enlarge.. ciachnij to i wklejaj po kazdym obrazku jeden i ten sam plik

odchudzi to troche stronke...wlasciwie to mozesz to wywalic...klikniecie w skadrowaną miniaturkę jest logiczne...a powtórzenie tego samego textu obok siebie 20 razy to juz taki "troche" efekt dla oka

- i tej navigacji ">>" "

 

Klimat mi siada... :D lubie wszystko co czarne i zeby bylo widac jakis piszczel albo kawałek czaszki...tylko nie jestem pewnien czy taki mroczny , heavy metalowo okladkowo plytowy klimat pasuje do tego czym się tak naprawde zajmujesz.

 

Tak naprawde to wchodzimy na strone o zupełnie odmiennym klimacie...kosci..zimno...x-ray... klikamy w pierwszy obrazek a tam "samolocik"

-i troche konsternacja

 

Widac jednak ze stronka nie jest na "od #@$#%$ sie" tylko włożyłes w to troszke czasu i robi na mnie pozytywne wrażenie...

zaraz dokukam wszystkie rendery :D ktore sa naprawde nie zle :)

ja tak nie umiem ... jeszcze łe literki> ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności