Skocz do zawartości

Scena 3D : Rakieta Tenisowa


MarDolF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No modelik rakety średni cos mi sie wydaje ze ta rakieta była by bardzo cięzka no i siatka cos krzywo ustawona, trawka by sie jakas przydała, bump na rączke czyli tam gdzie sie ja trzyma aby sie nie slizgała, troszke rozmyty cien i bedzie lux !

Powodzienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, poniewaz sam gram w tennisa to model mnie kole w oczy :)

- Po pierwsze to rama jest za gruba i to duzo. Najbardziej widac to w okolicach szyjki. Musisz koniecznie ja wychudzic.

- Naciag (siatka :P) powinien byc przeplatany, poza tym jest krzywo ustawiona :P

- Nie moge sie doszukac owijki na raczce. Powinny tam byc raczej wyrazne pasy a wyglada to jak lity material.

- Brakuje antywibratora (:P) drgan. To najczesciej taka mala gumeczka ktora sie zaklada na naciag zeby rakieta nie drgala przy uderzeniach.

- Dorobilbym jeszcze jakies napisy na samej rakiecie, albo dorobil ladnego gradienta :)

- Jakby ci sie nudzilo to walnolbys jeszcze jakies logo na naciag, na przyklad Wilsona.

 

To tyle odemnie, powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pora się wytłumaczy z większości problemów. Najpierw odpowiem na pytanie

"hcpiter666" i "Batona" zarazem, czemu siatka jest krzywo w mojej rakiecie ostatnie linki naciągu są krzywe tak jak na tej rakiecie.

co do trawy to nad nią pracuje pewno niebawem ujrzycie jakieś efekty. a teraz poświęcę chwile by powiedzieć parę słów Batonowi =)) co do znaku Wilsona to fajny pomysł i dzięki za podsuniecie, antywibratora drgań to chyba lekka przesada :] jeśli mam już robić takie rzeczy to powiem ci w sekrecie ze w tej rakiecie nie ma otworów na naciąg =) a co do Gripa Faktycznie nie zrobiłem jeszcze taśmy ale wybaczcie poprawie się :P Ale ogólnie dzięki za twoje rady Puzdro All

002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności