Skocz do zawartości

scena 3d:kolejny fiacik


Gość konrad_89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konrad_89

Po dość długiej nieobecności na forum postanowiłem zamieścić wreszcie swój najnowszy model. Wydaje mi się że zrobiłem duże postępy od ostatniej pracy, co nie zmienia faktu że nadal jestem cienki bolek.

Oglądajcie i krytykujcie.

 

edit:wywaliłem te rendery i zrobiłem wszystko od nowa. Mam nadzieję że lepiej to teraz wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dobra bede first...he... model moze i dobry, acz dziwny napewno...mi osobiscie podobaja sie felgi...a te dysze to kaszana, a i lakier(yyy...jaki lakier to plastic)

Ogoolnie nie jest zle ale miejscami sa jakies krzywizny, na powierzchni...

co do sceny to za pusto i ten asfalt jakby glass??:P

POZDRO...gratuluje fantazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny, te wloty powietrza są do bani-jakieś kanciaste, za duże, a te na dachu w ogóle niepotrzebne. Lakier może być, a ten asfalt miał być pewnie mokry. Wyszedł nienaturalnie. Nadkola kanciaste. Fajne felgi. Te drzewko z maxa 6. na pierwszym planie też jest do bani. Jak już musi być do dodaj je w photoshopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktorego pisze sie przez "Ó" - sorry nie moglem sie powstrzymac ...

 

"drzewko na pierwszym planie" - chodzi o samochod ? lol chyba ze nie wiem co to pierwszy plan. ;]

 

zrobiles postepy i to sie liczy ... nie od razu krakow zbudowano ... nastepny napewno bedzie znowu odrobine leprzy ... a 25 samochod ... w twoim wykonaniu ... bedzie juz napewno zblizony do fotki ... wiec pracuj dzielnie a ja trzymam kciuki ... co do wiejskiego tunningu ... to strasznie dziwny temat to jest ktory poruszany tu juz byl nie raz ... jezeli ktos chce montowac wlot powietrza na dachu malucha ... to jego bussines ... to tak jakby powiedziec wez stary zmien dziewczyne ... kto to widzial zeby kobieta miala takie duze piersi ... pewnie nawet wlasnego pepka nie widzi ... Bez przesady ... po to jest grafika ... zeby sie pobawic ... nie mial to byc zapewne fotorealistyczny model ani render ... wiec dajcie chlopakowi zyc ... i odpusccie sobie komentarze w stulu "nigdy nie wsiadlbym do takiego auta" ... zaloze sie ze jakby mialo 700 koni pod maska ... wielopunktowy wtrysk ... i 2 butle nitro pod kanapa ... to przejechalbys sie tym cackiem nawet za pieniadze ... chociazby zeby sie przekonac co taka maszynka potrafi ... blefff ... troche tolerancji panowie. (przynajmniej co do gustu)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności