Skocz do zawartości

bomba szturmowa


Rekomendowane odpowiedzi

Taaa... to jedna z moich pirwszych prac w 3d studio. Ciekawe czy domyslicie sie jak to dziala? :) Jest to dla wiekszości zagadka. Tytul tej pracy (bomba szturmowa) powinien wszystko wytlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wow bardzo dobra praca , jak na twoją pierwsza hmm , pierwsza i taką porzadną , co nie ?? hmm zdaje mi sie ze nie jest zła i sporo pracowałes by było dobrze , tylko tak dalej , szkoda ze textura jest taka uboga , no ale wszystko w swojim czasie jeszcze bedzie dobrze , ja tez sie ucze tak pewnie jak wszycy , tutaj nie ma takiego co by umiał wszystko hehe za kazdym nowym modelem dochodze do wniosku ze umiem znowu cos nowego

 

Pozwodzenia pokaz cos jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie... Kazda z nich (mam taka nadzieje) da mi do myslenia... Szykuje jakiesik nowe projekty wiec tylko czekac choc nie wiem czy jest to powod do oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechos

Nom fajna pracka i już chyba wiem jak to działa [mruga] kolesie biegają sobie z tym , lub stawiają to na górce i odpalają a tosie tam toczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota !! Pewnie chodziło ci o kulę która jest napędzana silnikami (odrzutowymi ??) która toczy się, aż do osiągnięcia celu...i BOOM !!!!!!

Gościu masz fajne pomysły, podobnie jak z \"Jednostką Cemiczną\"

Czekam na dalsze prace...

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności