Skocz do zawartości

Postać 3d : potwór - koncept ze strony "Burżuazja"


conraderro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, skorzystałem z konceptu Krężela. Mam nadzieję że nie będzie miał mi tego za złe. Chciałem się zorientować czy mi się to uda.

 

Teraz prośba: co wg. was można by jeszcze poprawić?

 

Chciałem coś wreszcie zrobić od początku do końca dlatego zanim zabiorę się za teksturowanie chciałem zasięgnąć waszej porady co do samego modelu.

 

a, jeszcze link do konceptu - http://svx.pl/~burzuj/pliki/koncepty/1/9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie ma co, krezel potrafi rysowac!. p.s tez zrobilem model na podstawie jego conceptu > boskie sa. a co do modelu to :>

nie jest najgorszy , a po 2gie malo widac ! > zapodaj foto z 3 perspektym, + siatke , ,,,, nie jest zle jak na razie, zrob fajna texture to bedzie dobrze!, ale to sztuka malowac skore...

poza tym > zapodaj jakies info co do burzuazji, robicie i robicie > kiedy bedzie demo lub cos, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote]

poza tym > zapodaj jakies info co do burzuazji, robicie i robicie > kiedy bedzie demo lub cos, ?

 

Kurt - wszelkie informacje o projekcie znajdziesz na stronie http://www.burzuazja.innyswiat.pl

Tam rowniez pojawi sie info kiedy bedzie demo, lub *cos*.

Jezeli masz jakies pytania i chcesz sie dowiedziec wiecej pisz pod to gg: 6949428

 

BTW: Coraderro nie ejst czlonkiem teamu, ale wlasnie sa z nim prowadzone rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack - robię to na editable poly, nie smootchowałem nic, poza załączeniem opcji wygładzania. face 1636, dopóki nie zapytałeś, nawet nie zastanawiałem się nad tym ;]

 

Na życzenie, perspektywa w siatce i widoki z viewportów.

 

 

yyy...mi chodzilo nie o meshsmootch tylko o smootch=>to jest opcja wygladzenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności