Skocz do zawartości

Bitwa: Nokia 3650


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... ja tam widze pare fal, ktore mnie wkurzaja. :)

Pozatym musze jeszcze poprawic jedna rzecz - umiejscowienie otworu na zatrzask u gory obudowy. Musze go przestawic lekko. :/

Siatke dam jak skoncze model. :) Tak wogole, to siatka jest tak zrobiona, aby bylo (w miare) gladko, wiec zbyt efektowna nie jest. :P

Dzieki za mile komentarze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kome beeper ma racje zamias robic ksztalt bawisz sie w pierdoly filety filleciki a to zle bardzo zle bo :

1. mniejsza przejrzystosc siatki co bedzie ci przeszkadzac.

2.robisz naj mniej wazne rzeczy na tym etapie co wogole niama sensu skoro niewiesz czy bedzie dobrze.

3.zreszta rob jak chcesz byle wogole mozna bylo zobaczyc cos przez ciebie skonczonego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporalem sie z filletami tu uklon w strone kome:) mam nadzieje ze sie podoba... bo ja jestem z nich dumny:0 siedzialem nad nimi w nocy 5h i teraz pol dnia i wyszlo... mam nadzieje ze dobrze:)

nokiarender2.jpg

nokia11.jpg

 

 

PS.

Kome zabojcza jest ta Twoja nokia:) Siatka bardziej mi sie podoba niz te moxowskie:)

 

PS.2 Gonie was chlopaki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome -->> Ladnie, nawet bardzo:) jedyne czego moge sie przyczepic to tego ze nie sa zjoinowane:P

 

RA -- >> Twoj model jak narazie tez jest Sliczny:) gdyby chodzilo tylko o modeling to mialbys szanse na 1st place:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze brakuje jednego profilu filleta wlasnie w tym samym miejscu gdzie pokazujesz aczkolwiek nie wiem dokladnie co masz na mysli ;) potem go poprawie, a te screeny niedokladne som bo niska jakosc mesha dalem. nastepny eksport jak skoncze przyciski, poza tym i tak teraz sie renderuje co innego to nie mam jak :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MohSETH

Marcin_ps

 

Tu tu ru ru... Skonczylem modelowanie... tak mi sie wydaje. :P Wprawdzie fale Dunaju wciaz sa, ale nie mam juz do nich zdrowia. :/

Dalem prowizoryczne kolorki, zeby bylo ciekawiej. :D

 

nokia365020b6xa.jpg

nokia365021b3re.jpg

nokia365022b1zf.jpg

nokia365023b9iv.jpg

nokia365024b6uh.jpg

nokia365025b9zh.jpg

 

Teraz "TYLKO" materialy i Nokia gotowa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14om1.jpg

fale dunaju ;) popraw to i shaderek na obiektywie kamery i będzie super realistycznie ;)

 

ps

 

Ja bym najchetniej zaczal kolejny model. :P A juz wiem nawet co. :D
btw jaki model
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!

 

troche późno sieę dołączam :) ale cóź czasu ni e miałem .. postaram sie podgonic :) robie przerwe od statku kosmicznego i rysuje coś bardziej przyziemnego :))

 

naraazie mam tyle :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki progress... powiem szczerze ze zaczyna mnie ta Nokia nudzic:)

Ultima8 -->> Oj jak nie poprawisz tego co do tej pory zrobiles to Ciezko widze Twoja rewalizacje z RA;)

POZDRAWIAM

 

Nokia13.jpg

 

nokia14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze tak pozno, ale znow problemy techniczne... tak to jest jak sie ma nieodkonca "uporzadkowane" podworko w nowym domu. :P

 

hindus

technoon

ultima8

nielot007

Loozack

Bzyku

MohSETH

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA -->> a juz myslalem ze sie wycofales i juz mialem cicha nadzieje na wygrana;)

Nie mam pojecia jak ustawic DoFa czego bym nie ustawial to i tak nic a nic na renderze sie nie zmienia... wie ktos o co chodzi?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hidus -->> model i tak mi szybko idzie zwarz(z:P)ywszy na moja ilosc czasu na NURBs;) a duzo tez bawie sie exportem do maxa i samym renderingiem:) bo to sa moje jedne z pierwszych ustawien:) jakie sam wykombinowalem:) a moze Ty sie do bitwy przylaczysz co?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MohSETH

 

ehhh... teraz robie mapki alpha i zwykle mapki do guzikow... i juz wiem, ze bede je troche robil. :/

 

Aaaa... hindus, pytales sie jaki model... zgadnij... Nokie 6600. :) Tak na szybko zamierzam ja zrobic, o ile shaderki w 3650 mi sie udadza. A z tym moga byc klopoty. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! dpokazuje siatki... (tylko po co siatki jak model wyglada dbrze?? to chyba nie zazne ze siatka skopan a:))

 

DOSTAŁEM POCHWAŁE ON MISTRZA!!! PRZECZYTAJCIE KILKA POSTÓW WYZEJ :P

 

 

próbowałem sie przesiąść na rhino al enie daję rady..:/ ewszyscy mówią ze w maxie ccieżej sie robi takie rzeczy a mi jakoś nie .. nie potrafie czegoś takiedo zrobić w rhino.. a przeglądnąłem juz pomoc i samouczki :) no jeszcze popatrze:))

 

narazie siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technoon

Mam dla ciebie specjalnie tutorial o robieniu siatki modelu. :) Nie wiem czy traktuje on o najwlasciwszym sposobie na uzyskanie efektu siatki, ale do tego dolazlem sam. :P Gdyby cos bylo nieczytelne, to piszcie...

 

tutorial28ne.jpg

 

Obiecane siateczki ( z dedykacja dla nielota): :D

 

nokia365021siatka0cn.jpg

nokia365022siatka4ci.jpg

nokia365023siatka9tg.jpg

nokia365024siatka4go.jpg

nokia365025siatka8ni.jpg

 

Nie dalem przodu, ale w nim sie nic nie zmienilo, wiec mozna jego siatke zobaczyc kilkadziesiat postow wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie juz dzisiaj bawic w modelowanie wiec bawie sie w rendering:)

nokiarender4.jpg

 

 

Technoon -- >> kto ci powiedzial ze Poly jest latwiejsze? wedlug mnie jest odwrotnie... Rhino jest o wiele trudniejsze:) oczywiscie tym twierdzeniem nie chce wywolac jakies wojny... to jest tylko subiektywne odczucie usera ktory kiedys probowal z poly;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności