Skocz do zawartości

Bitwa: Nokia 3650


RA

Rekomendowane odpowiedzi

nielot, chodzi ci o to, ze cala ta dziura wystaje troche w stosunku do plastiku? No, to trzeba poprawic. :P Ale...

 

nok3650157ah.jpg

 

Tutaj to wyglada podobnie do tego co zrobilem. Jak sie myle, albo to nie o to chodzi, to mazakiem prosze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

RA--> co oznacza to serduszko na Twoim avatarze?;) tak patrze na Twoja siateczke i zastanawia mnie jeden fakt (nie mylic z brukowcem:P) Dlaczego... nie... DLACZEGO tam jest tyle trojkatow?:) nie powinienes tego poprawic?:)

POZDRAWIAM i dobrej nocy zycze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MohSETH -> A ktoś powiedział, że nie można używać trójkątów? Owszem, trójkąty w nieodpowiednich miejscach powodują błędy w siatce, ale jeśli ktoś umie się nimi posługiwać (tu ukłon w strone RA), to błędów nie ma.

 

Niedługo wrzucę mały updacik..

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MohSETH serduszko jest dlatego, ze mam w planach wiecej telefonow totez przygotowuje sie za wczasu. :D

A co do trojkatuwto... hmmm... wyznaje zasade: "dobry trojkat, nie jest zly", wiec jezeli tylko trojkat badz inny wielokat nie psuje siatki, a wrecz poprawia czasami, to jak najbardziej moze zostac. :) W ten sposob mozna tez zaoszczedzic czas nie muszac zastanawiac sie "jak tu zrobic kwadrat?" :/... :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu --Chris-- piekne... wzruszylem sie. Podoba mi sie tez to "robocze" oswietlenie. :) Bardzo mily dla oka efekt.

 

Natomiast ja zupelnie dla zabawy (?) zrobilem sobie takie w renderki "made by mental ray" i stwierdzam z cala stanowczoscia, ze nienawidze tego programu. :/

 

nokia3650140ho.jpg

nokia3650150lx.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojim zdaniem to RA to wygra

ale wszyscy go gonią

(i też mają szanse)

sorki ze sie wtracam :) ja bym nie byl pewien czy RA wygra :) bo to dopiero model a na pewno textury zadecyduja

wiec nie mow hop....... ja tam zycze kazdemu ukonczenia modelu z texturami i zadecydowania o remisie ;P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest wazne kto wygra. Liczy się dobra zabawa i to, ze się skończy model. Owszem taki typ "walki" mi odpowiada, ale broń Boze, zeby się to nie przekształciło w jakąś chorą rywalizację "za wszelką cenę".

-----

nielot007 -> Ok, pokaze siatke, ale nie spodziewaj sie jakiegos arcydziela a'la siatka autorstwa poly-guru RA :) Uznaję zasadę, ze wyglad siatki nie jest wazny, gdy wszystko się ładnie smoothuje.

 

siatka.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram sprawe "rywalizacji" - dla zabawy tymbardziej ze moj model bedzie miec troszke bledow:) Bo nadal ucze sie Rhiono a NURBSy czasem trzeba wyprzedzac mysla... co nie zawsze mi wychodzi:P np co z tego ze wiem ze mam blad wskazany przez --Chrisa-- jak juz nie moge go naprawic bo ja sfilletowalem:) ale nastepnym razem juz zapamietam co i jak robic:P Reasumujac taka bitwa to niezly bodziec do zabawy a przedewszystkim do NAUKI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mimi Update... wiem ze troszke sie gdzie nie gdzie:) no ale...

 

--Chris-- tego bledu juz nie naprawie ale mam nadzieje ze przymkniesz na niego oko... inni zreszta tez;)

 

nokia10.jpg

 

 

Aha --Chris-- wydaje mi sie ze przyciski powinny miec bardziej "miekkie" krawedzie...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khem... khem... David14... hmmm... wiadomo ze nie wygram, bo jak to juz zostalo wielokrotnie napisane, o efekcie koncowym przesadzi render, a w tym jestem lewa noga. :/ Pozatym, patrzac na te "probne" rendery --Chrisa-- to czlowiek sie zalamuje... :)

 

nielot007

 

--Chris--

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności