Jump to content

Pojazd 3D: Ford mustang (car4ever)

Klamot

Recommended Posts

Jakiś czas temu nabyłem car4ever, przyznam że można się czegoś nauczyć. Jestem w trakcie tworzenia mojego modelu, wytykajcie co mam poprawić :P. Za wnętrze się jeszcze nie zabrałem. Będe starał się nabierząco umieszczać tu kolejne renderki, jednak nie zawsze będzie to możliwe ;/ szkoła.

No i dupa ! A mialem modelowac mustanga (tyle ze samemu) bo to niesamowity wozek z legedom a tu bum i teraz jak go zrobie bedzie o nastepny kupil car4ever i siepie ! Cholera jasna ! No ale nikomu nie ujmojac modelik ladniutki ! A co do Drivera to mustang byl tam jedynie na wstawce na poczatku gry a jezdzilo sie juz innym wozkiem niestety !!

No a jednak dopatrzylem sie kilku bledow !

1.maska jest jakos nie ten teges zapadnieta a powinna byc wystajaca w stosunku do natkol !

2.Gril cos krztalt ma nie taki (zerknij na jakies zdjecia mustangow)

3.wglebienia na lampy sa za plytkie !

Nielot dzieki za pocieszenie :) To moj ulubiony samochod a tu staje sie taki pospolity na forum :(

A jeszcze co do wozu to cos z laczeniem tylnego zderzaka jest nie tak !

i wglebienie na dzwiach jakos zalagodz bo jest za ostre !

No a jednak dopatrzylem sie kilku bledow !

1.maska jest jakos nie ten teges zapadnieta a powinna byc wystajaca w stosunku do natkol !

2.Gril cos krztalt ma nie taki (zerknij na jakies zdjecia mustangow)

3.wglebienia na lampy sa za plytkie !

Dzięki za pomoc :) jak tylko znajde chwile poprawie, a co do zderzaka tylnego to też sam zauważyłem że jest nieteges.

Troche poprawiłem, ale chyba zabiore się za jakieś inne autko, żeby nie było że tylko z tutaka umiem :P (wybaczcie mi te kwadraty zamiast cienia, nie chciało mi się czekać aż wyrenderuje mi się normalnie z final gather, to włączyłem preview).