Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford mustang (car4ever)


Klamot

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu nabyłem car4ever, przyznam że można się czegoś nauczyć. Jestem w trakcie tworzenia mojego modelu, wytykajcie co mam poprawić :P. Za wnętrze się jeszcze nie zabrałem. Będe starał się nabierząco umieszczać tu kolejne renderki, jednak nie zawsze będzie to możliwe ;/ szkoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i dupa ! A mialem modelowac mustanga (tyle ze samemu) bo to niesamowity wozek z legedom a tu bum i teraz jak go zrobie bedzie o nastepny kupil car4ever i siepie ! Cholera jasna ! No ale nikomu nie ujmojac modelik ladniutki ! A co do Drivera to mustang byl tam jedynie na wstawce na poczatku gry a jezdzilo sie juz innym wozkiem niestety !!

 

No a jednak dopatrzylem sie kilku bledow !

1.maska jest jakos nie ten teges zapadnieta a powinna byc wystajaca w stosunku do natkol !

2.Gril cos krztalt ma nie taki (zerknij na jakies zdjecia mustangow)

3.wglebienia na lampy sa za plytkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jednak dopatrzylem sie kilku bledow !

1.maska jest jakos nie ten teges zapadnieta a powinna byc wystajaca w stosunku do natkol !

2.Gril cos krztalt ma nie taki (zerknij na jakies zdjecia mustangow)

3.wglebienia na lampy sa za plytkie !

 

Dzięki za pomoc :) jak tylko znajde chwile poprawie, a co do zderzaka tylnego to też sam zauważyłem że jest nieteges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poprawiłem, ale chyba zabiore się za jakieś inne autko, żeby nie było że tylko z tutaka umiem :P (wybaczcie mi te kwadraty zamiast cienia, nie chciało mi się czekać aż wyrenderuje mi się normalnie z final gather, to włączyłem preview).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności