Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Samochód (poly)


Melonik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam nadzieje ze sie nieobrazisz ale wg mnei forum jest po to zeby wspomagac takze mysle ze jak napiszee ze dach faluje i słupek to nei zrobie niczego złego :| btw mlonik co to za gazeta ? kśekspert ? kiedys mieli cos o 3dsmax także dlatego pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze to samo co powyzej. ja chcesz zaczynac z poly to imo najlepszy dla ciebie bedzie tutek fiata 500 na 3dtotal.com. a z tej "profesjonalnego" magazynu lepiej sie nie ucz bo nabierzesz zlych nawykow :P.

 

a i mala prosba: nie wrzucaj tutaj prac z tutka, bo to w sumie nie twoj model, tylko go "odtworzyles" zgodnie z zaleceniami :P pokaz cos swojego jak bedziesz mial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mala prosba: nie wrzucaj tutaj prac z tutka, bo to w sumie nie twoj model, tylko go "odtworzyles" zgodnie z zaleceniami :P pokaz cos swojego jak bedziesz mial :)
GRiPi co ty gadasz ? odtworzył czy nie - jak robisz cos wg tutka to masz niezamieszczac bo odtworzyłes ? zastanów sie a potem pisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chodzilo mi o to ze taka praca dla mnie znaczy co przepisane wypracowanie. nie musisz myslec nad siatka i bledami, bo robisz to co autor tutka zaplanowal. Ale skonczmy ten temat juz :P

 

a co do wozu - jak dajesz z lakierem to ustaw zeby cos sie w nim odbija(plane czy tam hdri).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności