Skocz do zawartości

W.1.P Lasek


Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku chciałbym się przywitać :) więc - Ahoj brygadiera :)

 

Co do pracy:

No nazwałbym to już gotową pracą, ale jakoś nie mogę sie przemuc :/ co o tym sądzicie? I co byście dodali?

 

lasek_final.jpg

 

Proszę nie zjerzdżać za bardzo! to moja 1 praca na tablecie!

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ahoj towarziszu ;]

 

Pracka? cóż, na poziomie. Ogólnie odczucia? pozytywne. Tylko te drzewa :/. Są zupełnie niewykończone i ogólnie mi się nie podobają, zupełnie inaczej niż poprzedniczce. Chociaż to WIP, to sam powiedziałeś, że nie możesz się przemóc, i to jest złe podejście... ;P Ale cóż nam pozostaje jak nie wybaczyć? Koniec końców to Twoja pierwsza praca... Ocena: 4+/6 (jak narazie).

 

Pozdrawiam

mw4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!.

 

 

Według mnie super, fajnie umiesz malować. Napisz w czym to zrobiłeś i jak?. Ale praca jest spoko. Mnie się wydaje że powinny takie widoczne promienie światła padać z góry na tego królika, ale to moje urojenia.

 

 

Pozdrawiam !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mw4d - no jak juz mówiłem dopiero zaczynam :P może masz jakies propozycje, albo jakies tutoriale jak zrobić "pożądnie drzewo", ale ciesze sie, że mimo wszystko ocena powyżej 0 :)

 

HEKTOR - Pentagram XXL, a wszystko w photoshopie! Jest tylko jedno ale, nie umiem rysowac ani ołwikiem ani niczym :/

 

JokeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

 

 

Ja też mam cos takiego jak tablet, ale nie umie narysować koła nawet, a ty normalnie robisz takie cuś, a mówisz że malować nie umiesz, głupoty gadasz.

 

 

Pozdrawiam!.

 

 

P.S

 

Sorka że nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że powinny takie widoczne promienie światła padać z góry na tego królika

 

..w nocy? :P

 

mnie sie baardzo podoba sam kroliczek i trawa wokol niego, reszta natomiast wyszla znacznie gorzej, szczagolnie jak juz bylo wspomniane - drzewa.. sa niedorobione i sprawiaja wrazenie zblurowanych ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady? Po co Ci rady? Wystarczy, że będziesz ćwiczył. Sądzę, że obrałeś już swoją ścieżkę w 2d i doskonale wiesz jak postępować ;] . Jak to mówią - ćwiczenia czynią mistrza, tak więc ćwicz ;] . No i kombinuj z drzewami, a zapewniam Cię, że będzie dobrze!

 

Życzę Ci powodzenia.

3ym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności