Skocz do zawartości

Postać 3D: Zmutowany mlecz z sekatorem


Rekomendowane odpowiedzi

w związku z powstawaniem filmu "tajemniczy Mazur vs. zmutowany mlecz z sekatorem" postanowiłem zrobić tą drugą postać właśnie w 3dsmaxie a później połączyć je z filmem z cyfrówki za pomocą maski (jeżeli znacie sposób jak to zrobić łatwiej bez tracenia jakości filmu to napiszcie). Dawno się maxem nie bawiłem ale powoli zaczynam znów zapraszam wszystkich do mini-bitwy... acha chodzi mi o to żeby wszystko było w Ink'n Paint.

terzaz robię bez ink'n paint...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Leru: kiedy to pisałeś ja właśnie czytałem regulamin tyczący się tytułów (miałem takie przeczucie że mi zwrócisz uwagę)

Imaginner: dzięki ale i tak będę musiał zacząć wszystko od nowa.. Bo jak bitwa, to wszyscy muszą mieć start porównywalny. (a tak serio to ten model wygląda dobrze z daleka, a poza tym jest niewygodnie wymodelowany dla wstawienia bnesów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi... Chyba ktos sie uczyl biologii w podstawowce z ksiazki z Ekoludkiem. :D To bylo dopiero chore... i te makabryczne rysunki... blee... :P

A teraz model:

Wiec... Nie nameczyles sie zbytnio widze. ;) Ale liczy sie pomysl. Tak na poczatek pokaz moze siateczke...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila!! ja ten model robiłem na szybko żeby pokazać o co mi chodzi... teraz sobie porządnie ściągnąłem rzuty szkieletu człowieka, królika i czegoś tam, i próbuję je połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No musze powiedziec ze sam tytul topicu, wylozyl mnie na kolana :]

troche minelo zanim wstalem i doszedlem do siebie aby cos napisac. Inicjatywa mi sie podoba. Czekam na dalsze upgrady mleczaka z sekatorem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbuntowanego mlecza z sekatorem!!!! nie żadnego mleczaka!!!

ale was zawiodę bo nie bułgarski skurcz tylko polski dwr-bhp*

 

 

 

*don't worry be happy min. Pałka- pogromca bałwanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post pod postem... ale trudno...

ktoś tam pisał, żebym nie robił w Ink'n paint no to posłuchałem i zrobiłem coś takiego (obrazek 1) ale chcę dorobić jeszcze płatki (włosy?) (obrazek 2)

ale jak to zrobić?? powiedzcie tylko czym... a ja już sobie znajdę instrukcję-tutoriala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie o to mi chodziło... a tak właściwie to prawie już zrobiłem... ale coś złapałem i komp mi się nie chce włączyć.... tak to jest jak się nie robi kopji zapasowych....

chodziło mi o rozmieszczenie liści-płatków-włosów, co zrobiłem na piechotę...

A z czegóż to maturę się zdaje??

 

Dodaję zdjęcia głowy z płatkami... teraz tylko kończyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale teraz już nie będę tego poprzedniego edytował

w pierwszym poście załączyłem zdjęcia całego mlecza (żeby się w spisie pokazał) jest tam bez świateł, żadnych efektów, z prowizorycznie połączonymi kończynami, napiszcie co jeszcze można zrobić, oczywiście poza sekatorem....

dłonie i stopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności