Skocz do zawartości

scena 3d: łazienka 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vizka to tak jak by reklama ;] nie robisz chyba reklamy szczoteczki do zębów ktora jest brudna jak szmata po przeszorowaniu kilometra scieków ...

 

widziales kiedys vizke gdzie na scianach masz podrapany tynk ? ;] zardzewiale (?) zaluzje

 

zrob ladą ciepłą lazienke ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno sie starasz, tylko ci sie nie udaje. tez mam zawsze ten sam problem.

 

sciany tak gryzaco zolte ze asz sedes sie od nich zabarwil. zrob choc troche bardziej stonowane.

daj lepiej sciane bez tekstury, albo z jakims drobnym tynkiem, bo te zadrapania dziwne sa.

brakuje recznikow i mydla.

i daj jakis dywanik albo inna szmatke na podloge, bo zimno w nogi bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada co do materiałow jako posadzki nie dawał bym kamieni z (ziemia,piaskiem??)miedzy nimi to jest raczej posadzka na zewnatrz,zrob jakąs ceramike i polamuj ja jadnie w photoshopie albo w czyms innym, a co do klimatu lazienki to pamietaj ze materiały to jest jedno jesli chodzi o południe i ciepły klimat, ale rownie wazne (jak nie najwazniejsze) jest słonce w tamtej strefie to dzieki niemu wszystko ma taki ciepły i miekki klimat. Poogladaj sobie prace Luisa Barragana, co prawda nie znam zadnych projektow lazienek przez niego robionych ale sama kolorystyka i kształtami i materiałem ....poezja...Pozdrawiam i milej pracy ja tez sie ucze v- raya i czasem mam dosc bo nie jest jak chce, ale nie ma sie co zniechecać..nie kazdy odrazu robi super rzeczy..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysl zebys najpierw wszystko wymodelowal, a przynajmniej dal w dobrej skali - szczerze mowiac nie wiem czy to co wisi na wysokosci klozetu to bidet czy umywalka - oby nie to drugie bo wtedy absolutnie nie trafiles z wysokoscia 'zawieszenia' ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

zamieszczem to co udało mi sie osuiagnac do tej pory, Mi sie podoba ten ciemny onbrazek .. dałem direckta w okno mocnego, na 2 dałem dodatkowo vray light w srodku ale jakoos pierwszy mi sie lepszy wyadaje. Tylko nie moge zrobić jasniejszego ...:/ firdt bounsd to irradiance, second: monte carlo czy jakoś tak. Pormóżcie mi zrobic jasniejszy obrazek .. juz zaczynam łapał o co ytu chodzzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie bardzo chropowata ściana. Wygląda jakby była pokryta tynkiem do ścian zewnętrznych, ale może komuś się podobać. Ściana przy samym oknie na obu renderach jest prześwietlona (troche nierealistycznie), powinny być jakieś cienie od rolety na oknie. Na ścianie śa plamy cienia jakby od drzewa ?Zlew troche sie żarzy i rzuca światło na ściane pod lustrem (chyba że jest tam światło). Ogólnie nie najgorzej, coraz lepiej. Pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności