Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Star


Melonik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myslisz że to przez kompresje masz takie kanciaste ksztalty?

Polecam stronke 3DPalace i ich video tutoriale.

6GB filmow do poogladania. Jak je wszystkie przerobisz to wyjdzie ci lepszy STAR niz fabryczny. :D

Pozdrawiam i zachecam do intensywnej nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ka21k najpierw poprzerabiaj torki... Jak to już ktoś powiedział Kompresja nie kompresja ale kanciasto...a jak to to gry to czemu niektóre cześci są za bardzo szczegółowe ??.

Pozdro i Tak jak ja odpuść se narazie forum i się dokształć :P

[Tera wszscy wiedzą dlaczego tak powoli mi idzie z tą bazą :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypatrz sie chodzwby temu co ja robie wychodza z tego modele ledwo medium poly a wyglada to swietnie, z duza dawka szczegulow. Bo to co tu jest moglbym zrobic w 10-15 minut w zmodie i nawet bym sie nie zmeczyl. Kicha i kropka tu za malo tu za duzo, po cholere srubki? Moze troche krytyki cie otrzezwi i bardziej sie przylozysz do roboty. (do kier spokojnie moga byc modele 30.000-50.000 poli, wiem bo robie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ADMINA PROSZE O ZBANOWANIE MELONIKA JAKO ZLODZIEJA KRADZIEJA I OSZUSTA JEBANEGO, KTORY TO POKAZUJE NIESWOJE PROJEKTY A MIANOWICIE TE WLASNIE NACZEPKE KTORA TO ONA JEST ROBIONA PRZEZ MOJEGO KOLEGE (pelna dokumentacjajej tworzenia: http://www.droidwars-forum.de/viewtopic.php?t=1830) WYSTARCZY POPATRZEC NA DZIWYN SKOK JAKOSCIOWY JEGO PROJEKTOW (nietylko na tym forum oszukal on uzytkownikow ale rowniez na innym: http://www.pchteam.com/forum/viewtopic.php?t=653&postdays=0&postorder=asc&start=0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to naprawdę nie jego model.... Rzeczywiście skok jakości w stosunku do poprzedniego mdoelu jest ogromny, aż nieprawdopodobny....

Melonik -> myślę, że należą się przeprosiny, zarówno nam, jak i autorowi modelu...

No i oczywiście musisz ponieść konsekwencje, i to poważne...

Ehh... niektórzy ludzie to mają nasrane w łbach... :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwal sie domnie i powiedzial ze to on sam ja stworzyl i zebym sobie porownal, ale poprzestawiac pare punkcikow ja kazdy glupi potrafi oprocz tego ze miejscami czegos brakuje i cos jest poprzestawiane to doskonale widac ze niejest to jego robota

 

buhahaha LOL , nie no Melonik to przekozak :P

a widzieliście jak się tu wykłucał?: http://www.pchteam.com/forum/viewtopic.php?t=653

radze poczytać fajne zlewy :) tak na marginesie to można by ten link dać do "rzeczy interesujących i rzeczy śmiesznych"

LOL ( :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawe:) dajcie sie mu wytlumaczyc

a skad on mialby ten plik z modelem??(moze twoj kolega piterus go udostepnil)

ja powiem jedno

afera korupcyjna forum!!

melonik jak to nie twoj model to powiedz jedno po co to zrobiles??

jak twoj to chyba beda cie wszyscy przepraszac ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 -> na tamtym forum też prosili by się wytłumaczył, ale on nie chciał więc sprawa jasna!!! Proponuję naprawdę zrobić Polską Listę Złodziei... Już raz widziałem podobną sprawę na innym forum, więc miałbym kogo wpisać :D Co Wy na to?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dołączę sie do tego bo mi też kiedyś tak świnię podłożył i podpisał się pod moją prace... a nie jest to miłe! A jakby był kolo OK to by chociaż przeprosił to by się mu to jakoś może wybaczyło i dało po tyłku żeby już nie szlał w taki sposób na forum... Wystarczy popatrzeć na model STAR'a aż tu nagle takie coś... Pietrus_123 mógłby pakować walizki jakby ktoś zrobił taki skok w poziomie w tak krotkim czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma tylko 12 lat (wedlug opisu na GG) wiec takie zeczy w tym wieku to chyba normalka?

normalka .

nie to nie jest normalka :(

Jak miałem 12 lat (4 lata temu) to mimo tego że umiałem zrobic lepsze modele niż zaprezentował nam na początku tego postu melonik to nie wypószczałem sie i nie kradłem innym modeli oraz nie dawałem na forum kilku boxów poustawianych w jakiś kształt. Więc to nie jest normalka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kasujcie. Ja bym jeszcze linka dal do tego tematu,

Jestam za stworzeniem czarnej listy na stronie glownej max3d.pl Wiadomo ze nasz serwis jest najwiekszy w Polsce wsrod CG. Od razu bedzie na caly Polski swiat CG widac kto kradnie a kto nie. No to juz jest przesada panowie. Z kilkoma osobami sie wymianiam modelami (aby cos tam spawdzic czy cos) i co? Zeby sie teraz podratowac, to moge sobie wziasc kawalek i powiedziec ze to moje? Bez przesady. Szkoda ze takie rzeczy nie sa karalne, bo np. jak napiszesz do gazety jakis tekst i oni to wydrukuja to juz masz problem jak wyjdzie ze to plagiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności