Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 1 [update]


KamillM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Postanowiłem rozpocząć kolejne autko - tym razem BMW 1 :D

Wiem, że nie ma zbyt dużo do oceniania, ale już nie mogłem wytrzymać, żeby pokazać :P

Update'y nie będą zbyt często - raz, że nie mam zbytnio czasu, a dwa, że chcę robić to dokładnie ;)

Czekam na oceny i komentarze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skoro nalegasz ;) troche trójkątów jest i to widać :P wywal ten gril czy jak to w bumach sie zwie bo mało widać z tej siatki, okolice łączenia błotnika i maski to poraszka..ale pracuj pracuj..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między innymi popraw prawy górny róg koło lamp (przypatrz sie dokładnie widać troszke) a jak mozesz to zapodaj render z lakierem + odbicia to zobaczymy gdzie jest naprawde krzywo ;) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus -> na Twoja prośbę render z lakierem ;)

lonek16 -> masz rację - niektóre zagięcia są zbyt 'miękkie', poprawię je ;)

Aha, przy okazji poprawiłem to w rogu świateł i łączenie między błotnikiem, a nadkolem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między innymi popraw prawy górny róg koło lamp (przypatrz sie dokładnie widać troszke) a jak mozesz to zapodaj render z lakierem + odbicia
zapodaj tam jakieś pożddne hdrii bo mało co widać odbicia :/ i daj ujęcie z ukosa żeby więcej reszty samochodu było widać bo tu tylko maske widać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widać choćby to że na samym środku zderzaka jak idzie ta półeczka to odbicie sie załamuje - n asamym środku verteź jest za wysoko chyba ;) przyjrzyj sie pod tym słupkiem na środku - jest też wiele innych ;) wiesz o co mi chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz to hdrii to tylko tak na chwile żeby zobaczyć gładkośc powierzchni ;) możesz dodać pare boxów następnym razem białych żeby zoaczyć jak to wygląda po odbiciu ;) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba;) Chcialbym zobaczyc siateczke bo nigdy nie wychodzily mi samochody w poly:)

hindus -->> wedlug mnie jak ktos daje updata:P to nie powinien edytowac postu gdyz nie pojawi sie on na samje gorze i nikt nie bedzie wiedziec o tym ze jest tu cos nowego:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus -->> wedlug mnie jak ktos daje updata:P to nie powinien edytowac postu gdyz nie pojawi sie on na samje gorze i nikt nie bedzie wiedziec o tym ze jest tu cos nowego:)
tylko że jak ostatni post należy do niego a on pod spodem wstawia jeszcze dwa to właśnie tak to wygląda jakby chciał żeby jego wątek był zauważony :P a jak nei napisali po jego jednym poście to jak jeszcze 2 to nie wydaje mi sie żeby to coś zmieniło :P jak możesz to te siatki to ty m inie renderuj tylko daj screenshoota z viewporta :P tak będzie najlpiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymodeluj, przyniesie ci to więcej satysfakcji po skończeniu całości projektu, poza tym moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie, może nie łatwiejsze, ale jak dla mnie..... powiedziałbym bardziej sportowe,

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesus pokazuj screeny bez renderku tzn z viewporta najlepiej a jak juz renderujesz to bez lakieru i nie przepalone - tak mnie nauczyli na forum :P i rzeczywiście tak jest lepiej, raz od świeta z lakierem ale nie cały czas, i cześciej siatke ale nie reoderowaną tylko z viewporta :/ arghh bo ostatno nam zapodajesz renderowane ;) a tego posta z rzędu to ci nigdy nie wybacze :P powstała skaza na sercu i już zawsze będe pamiętał :P cos mi ten zderzak jakoś dziwnie wygląda. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpshinoda -> nie ja projektowałem to autko ;PP

 

Kolejny update... Już widzę trochę bugów, które muszę poprawić :\

W tym min. miejsce koło światła przeciwmgielnego przedniego, boczną szybę przednią oraz listwę dookoła niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... trzeci post pod rząd ^^

Po dłuuugiej przerwie wróciłem :D Wróciłem razem z 'tyłkiem' BMW :D

Widzę już parę niedociągnięć, ale to się poprawi później ;)

Dzisiaj może jeszcze zapodam screen z lakierem (i może hdri)...

Czekam tymczasem na oceny/komentarze :D

 

|| edit:

Jest już lakier, na razie bez hdri...

 

|| edit nr2:

Jest też lakier z hdri, siatkę zapodam jutro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności