Skocz do zawartości

Scena 3D: Latarnia morska


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

super super super - tylko jedno male ale....a raczej pytanie :D czy ta lampa swicie na znak ? a jesli tak to nie dziwne ze to roi w dzien i daje takie swiatelko ?? ale moze mi sie tylko tak zdaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sciezki przez las to strasznie niewdzieczny temat dlatego szacunek bo wyszło Ci naprawde fajnie - jedyne Co mi sie niepodoba to latarnia morska, jakaś taka brzydka i bez wyrazu, szczególnie jak na kluczowy obiekt sceny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne. w wipie prezentowałeś to w troche innym klimacie, ktory bardziej mi się podobał, ale i tak bardzo dobrze wyszło. brawo

jedyny minus to oświetlenie, lampa daje 4 cienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienie na ziemi troche za ostre jak na cienie lisci, ciut wiekszy blur. Volume zakloca odbior (np. fajne grzyby, ale ich nie widac), brak glownego elementu wiec oko 'slizga' sie po obrazku. Dobry motyw zauwazylem, ze kepy trway prezentuja sie znacznie lepiej niz takie pole igiel. No i moim zdaniem latarnia powinna zostac przesunieta w lewo zeby uzyskac przeciwwage dla lampy. Oczywiscie wymienilem tylko to, co bym poprawil, bo praca posiada cala mase plusow. Mowie to bo rysuje sie troche ofensywny wizerunek tego posta ;] nalezy tu powiedziec ze scena mi sie podoba! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności