Skocz do zawartości

Kłopot z uruchomieniem maxa


Biger

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem gdzie ten temat założyć, w dziale POMOC nie ma nic o sofcie, więc założyłem tutaj, mam nadzieje, że mnie nie pobijecie za to ;)

 

Mam taki o to problem: instaluje maxa, wszystko idzie dobrze (niestety maxa nie oryginalnego), przy pierwszym uruchomieniu jest rejestracja, ale przed tym wyskakuje mi tabelka (zdjęcie poniżej), po tym pojawia sie tabelka 3Dmax 7 Product Activation, tam jest automatycznie wybrane "Activate the product", daję "Next", i oczywiście wyskakuje kolejna taka tabelka (błąd w skrypcie.....itd), wyskakuje mi takich sześć........ po nich pojawia okno "Register Today", w którym wybieram "Enter activation code" i......... (z tego co pamietam) powinien być przycisk "Next", albo coś w tym stylu, a tam nic nie ma, nie moge dać dalej, no kurde nic (druga tabelka poniżej), i nie moge aktywować maxa..... a bez tego on mi chodzić nie chce..... no skandal!!

Wiecie może o co chodzi? Jak to zrobić? Naprawić? Albo może jest inny sposób na uruchomienie tego?

Pare dni temu robiłem formata kompa...... kolejny fomrat nie wchodzi w gre (nienawidze tego robić). Dajcie znać, bo mam wene na stworzenie czegoś, a nie mam jak ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

SansSerif----> mam najnowsze IE, raze z ServisPackiem2.

TrojkaT----> znalazlem ten Twoj temat o tym samym problemie, ale nic co tam bylo napisane u mnie nie dziala, nadal nie moge zarejestrować tego.

PS. mam maxa 7.

 

Macie jeszcze jakies pomysły??

 

Update

 

Xeav----> o jakie toolbary Ci chodzi? Wszystkie jakie w windowsie znajdzie czy jak? Czy z jakiegos konkretnego folderu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pomogło zainstalowanie flasha. Na ekranie startowym maxa pojawia się taki mały help z rozpiską niektórych klawiszy (zrobiony we flashu) stąd ten komunikat :D

przynajmniej taki może być objaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam polskich liter w nazwie użytkownika, ale na szczęście sobie poradziłem :)...... wystarczyło wejść na konto mojej siostry i u niej wszystko ładnie poszło, później tylko wrócić na moje konto i odpalić maxa :D

 

Dzięki Wam za pomoc :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności