Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no tak.. kursor jest dziwnie wyciety... ale tak fajnie fajnie... co do tych teksturek to lepiej by wygladaly puste teksturki... np. zielona to trawa... brozowy to drzewka itd. :)... a ztakimi teksturami to trudno ocenic poprawnosc bryl :P. a pozatym wygladaja strasznie kiczowato, nawet jak na test [lol].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[align=center]MUZYKA[/align]

Nie poruszaliśmy jeszczę tematu oprawy muzycznej w grzę.

Proponuję siebie i Sylwiusza jako ludzików od spraw muzycznych co wy na to ??

Prócz naszych autorskich kompozycji będziemy dobierać również klimatyczne MP3 z netu jak Howard Shore, Rossini czy Enigma.

 

W sumię powiniem to wam okazać wcześniej ale się wstydziłem [gafa] [lol] to są \"muzyczki\", które stworzyłem kiedyś na potrzeby gry a możecie je ściągnąć z tąd http://republika.pl/krysztalylorien/

 

ps. Może to nie miejsce na takiego posta ale nie wiedziałem gdzie to wsadzić a nie chciałem nowego TOPICA zakładać i tu chyba wszyscy bywają ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by dawid

a po co kursor ??? jak to ma byc z 1 osoby :o

 

Hmmmmmm... moze jestem jakis nie doinformowany, dziwny, albo czegos nie rozumiem, ale jeszcze w zyciu nie widzialem RPGa z rozbudowanym interfejsem, w ktorym nie uzywa sie myszki(nie liczac mud\'ow i rouge like)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w sumie to mp3 sa zle :P. Fajne jest

kiklaska... ale trzeba popracowac nad melodia...

A reszta taka pusta... ciagle ten sam motyw :).

Ale popracuj nad nimi... moze cos wyjdzie...

Ja czekajac na odpowiedz w animacji i rigggowaniu tez moze cos zmontuje.

PS. Na czym to robiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smothing grup nie:P

to niema wogule smotha

poiczatkwo zrobilem l\\yche 250 facow i wygaldala calkeim przyzwoicie:P

ale radX powiedzial ze stanowczo zaduzo i mowil cos o 20 facach!!!

powiedzmy ze przy 20 to lyzki by nieprzypominalo:P

zostane hyba przy 122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem miche:)

130 facow strasznie kanciasta:P

 

Pablo niemozna dawac smotha bo gra sobie nieporadzi zle wyswietlki model.

Co z tego ze ladnie na rendeze bedzie wygladac:P

 

A tak pozatym do tego jest oddzielna modyfikacja i zwie sie Smoth.

Prucz tego oczywisie znajdziesz opcie smothowania w ronych miejscach(modyfikacjach przy tworzeniu prymitywow itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sasqoc

Zrobilem miche:)

130 facow strasznie kanciasta:P

 

Pablo niemozna dawac smotha bo gra sobie nieporadzi zle wyswietlki model.

Co z tego ze ladnie na rendeze bedzie wygladac:P

 

A tak pozatym do tego jest oddzielna modyfikacja i zwie sie Smoth.

Prucz tego oczywisie znajdziesz opcie smothowania w ronych miejscach(modyfikacjach przy tworzeniu prymitywow itd).

 

a skad wiesz ze nie zadziala??? jakos wszyscy smoothing groupa uzywaja...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Sprawdzilem 3d explorerem

i...

On zle wyswietla modle ze smothem.

Ale jak mu dalem modle bez smotha to program ma opcje autro smoth i wtedy modele dobze wygladaja. Mysle ze my tak samo powinnismy zrobic modele bez smotha gra sama juz da smotha.

 

PS.Ale ja sie nieznam ja nie Koder:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

no wiec... zamieszczam owoce mojej dotychczasowej pracy - kupiec zriggowany i z pozami :P.

jeszczee jest pare bledow... ale chcialem wyslac, eby nie bylo ze sie obijam [lol].

Bo tutaj juz phantomowi przychodzi, ze graficy 3d spia :cool:

 

1krasn.jpg

 

a co do wyowiedzi sasquacza i pabla:

mysle ze jebal pies czy to smoothing groups czy meshsmooth, chyba robi to samo :P. Przeciez przestawic to 5min roboty :P... No chyba ze sie myle :D.

 

A tak nawiasem... to wie ktos czy da sie edytowac mesha po nalozeniu na niego physique? Bo widze podczas animacji pare bledow i bym to przestawil, ale nie chce mi sie od poczatku riggowac :>. Bylbym wdzieczny za odp. bo w dziale rigowanie i animacja nikt nie chce odwiedzic :P mojego threada.

 

 

a i jeszcze: sasquacz fajne modeliki, tylko nie wiem czy nie za duzo faceow maja... mysle ze np. ten talezyk jest 12 scienny... a moglby chyba spokojnie byc 8 albo nawet 6(no przesadzilem :P). Te przedmioty chyba nie musa byc takie fotorealystyczne... w koncu pewnie nikt na nie nie bedzie patrzl/zwracal tak duzej uwagi - ot, lyzka... :).

No ale ostatecznie decyzja nalezy do sylwiusza :D i Pabla :D. Wiec ja siedze cicho :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

hmm w sumie to mp3 sa zle :P. Fajne jest

kiklaska... ale trzeba popracowac nad melodia...

A reszta taka pusta... ciagle ten sam motyw :).

Ale popracuj nad nimi... moze cos wyjdzie...

Ja czekajac na odpowiedz w animacji i rigggowaniu tez moze cos zmontuje.

PS. Na czym to robiles?

Łoł jesteś 1 osobą, której się to nie podoba !!

Melodia ?? chyba się źle zrozumieliśmy to jest muzyka w grze (jak filmowa) z założenia nie może być wyraźnej lini melodycznej. Te MP3 mają na celu spotęgowanie jakiś konkretnych odczuć (strach,trwoga) związanych z miejcem np. ciemna jaskinia w górach chodzi o spotęgowanie klimatu i nie może zbytnio odwracać uwagi gracza.

One są skończonę i nie mam zamiaru (ani możliwości :P) ich zmieniać.

Postaram się teraz zrobić coś ostrzejszego do walki a Sylwiusz powiedział, że zajmnię się tym co mi nie wychodzi czyli bardziej sielską muzyką.

 

Ciekaw jestem co inni sądzą ?

Przypominam adresik:

http://www.republika.pl/krysztalylorien

 

I tu największy dowcip robiłem je tylko przy pomocy oprogramowania dostarczanego z SB Live 5.1 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm radx... no wiec tak:

jeezeli to jest gra do gry... to chyba nie taka, ktora ma mu towarzyszyc caly czas... tylko przy jakis okreslonych akcjach?

No wiec moze nie musi byc lini melodycznej... ale np podczas walki... jakeis gongi, wardrumy itd to by bylo dobre :).

No nic... zobaczymy jak to sie sprawdzi w praniu... ale i tak mysle ze np. nie powinienes 2x powtarzac tego samego... tylko jezeli chodzi o jakies uczucie wtedy... tu tu tutTUTU. i koniec, a nie tu tu tutTUTU tu tu tutTUTU :).

Tak mi sei wydaje :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

hmm radx... no wiec tak:

jeezeli to jest gra do gry... to chyba nie taka, ktora ma mu towarzyszyc caly czas... tylko przy jakis okreslonych akcjach?

No wiec moze nie musi byc lini melodycznej... ale np podczas walki... jakeis gongi, wardrumy itd to by bylo dobre :).

No nic... zobaczymy jak to sie sprawdzi w praniu... ale i tak mysle ze np. nie powinienes 2x powtarzac tego samego... tylko jezeli chodzi o jakies uczucie wtedy... tu tu tutTUTU. i koniec, a nie tu tu tutTUTU tu tu tutTUTU :).

Tak mi sei wydaje :D.

1połowa dokładnie tak

2połowa nie za bardzo złapałem z tym tuTU ale chyba też tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym tutu mi chodzi o... o napiecie...

czyli:

jakis sekwens organow z tendencja rosnaca:

[legenda 1-najnizszy, 6-najwyzszy dzwiek]

132546

a ty robisz tak:

132546(tutaj nastepuje zenit zdziwienia, smierci, trwogi czegokolwiek :P)i jeszcze raz 132546... co juz jest mniej chwalebne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark jedno ci powiem nie umiesz albo nie kcesz raczej zrobić grubej postaci...nie wychodzi ci ona :P ale w sumie kupiec jest dobry...hihihi :]

 

a ja mam pytanie swoją drogą czy w grze stworzymy jakąś religię (\"nową\") i np...jej wyznawców abo żołnieży...?? a i proponuje zrobić Inkwizycje jak ośrodek władzy wykonawczej i pożądkowej...wiecie o co chodzi :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi i pomysł mi sie

podoba - nawet bardzo

 

-a ja bym jeszce wprowadił taki motyw humorystyczny , co prawda nie wiem jaką ma funkcje pełnić ten krasnal ale zeby uczeń był , wg pomyslu taki dosyć przypakowany, i z fartuszkiem, i zeby zachowywał sie jak fajtłapa. co wy na to ? :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiec tak.. zmienic tusze... postaram sie go tak dotluszczyc ze go nie poznacie :P... No ale dobra i pablo... moze byc... co to znaczy :). powiedz co ci sie nie podoba, bez sciemniania :> - mnie to nie rusza :P.

A co do cs to nikt nie wie czy tak sie da zrobic???? jak pisalem w notce wyzej????

bo jezeli sie nie da to :(. i cs jest do dupy(bedzie raczej jezeli sie nie bedzie dalo :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności