Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

Originally posted by darkelf

czesc!

ciesze sie ze podoba sie krasnolud... moze jeszcze dzisiaj wstawie jakis update bo dopeiro wrocilem od rodzinki (bleh).

Co do lokacji, to radx w jakim progu to robisz, we jakim quarku?

I chcialbym sie zapytac czy nalezaloby animowac postac, czy ktos inny sie tym zajmie?

Co do Quarka do skontaktuj się ze mną na GG [mruga]

Animacją mogę się ja zająć nie ma sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by darkelf

czesc!

tak przegladam nasz thread, i widze ze roznie modelujemy, wiec proponowalbym wprowadzic cos takiego jak podzial rol... chodzi mi o to, zeby jeden grafik zajal sie orkami np. a drugi np elfami... wtedy unikniemy tego, ze ork-kusznik bedzie wygladal inaczej niz ork-mieso-armatnie.

Chyba kumaacie o co chodzi, o to zeby grac byla spojna, a nie taka rozklejona i wygladala jak mugen :P.(wszystkie postacie robione jak chca).

Mam nadzieje ze zarzad rozpatrzy moja propozycje :D.

A nawet jezeli nie taki podzial, to moze przynajmniej wprowadzic bazowe siatki kazdej rasy, z ktorych robiloby sie poszczegolne postacie. Czyli np. felav robi bazowego orka(typowego golego przedstawiciela) a ja potem biore od niego ta siatke i robie bojowego orka, powiekszam pakuly itp.

 

to tylko propozycja wiec mozecie zrobic inaczej :) - decyzja zalezy chyba od radX`a.

Twój pomysł nie wydaję się zły choć ja uważam, że odrobina choasu jest ok.

Genaralnie róbcie jak chcecie nie będę nikomu nic narzucał.[uczeń]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by felav

Pisalem jusz o tym do RadX\'a ,ale postanowilem wrzucic to na forum, a wiec tak:

 

Pierwsza prośba: czy mógłby mi ktoś podesłać jak najwięcej materiałów związanych z grą,

wszystko co na razie mamy, a najlepiej wrzuć to na jakiś serw żeby było dostępne?

 

Teraz może taka bardziej organizacyjna kwestia, IMHO trzeba by jakoś lepiej zorganizować pracę, myślę że można by najpierw napisać początek scenariusza, jeżeli ma to być na przykład karczma - opisać budynek i wszystkie postaci, porozdzielać zadania ekipie a po kilku dniach odłożyć to na półkę ‘zrobione’ i zabrać się za kolejną lokalizację, w tym przypadku trzeba by mocno bazować na concept artach, żeby ta przykładowa karczma nie wyglądała jak cyrk, a postacie były zbliżone stylem. Zadań nie musiała by wyznaczać odgórnie jedna osoba, każdy wybierał by sobie np. po 2 postacie i kilka innych obiektów z puli concept artów, a po tygodniu dzielił się z resztą tym co zrobił. Są to tylko moje luźne przemyślenia i być może się mylę...

 

I jeszcze jedno pytanko, jak będzie wyglądała sprawa kamery, ruchomy rzut z góry (coś jak w Neverwinter Nights), czy raczej TTPowy jak w Gothicu na przykład?

 

A tak swoja droga to wlasnie sie zabieram za mojego zabójcę/najemnika/wojownika chaosu...

 

Odpowiedziałem ci mailem i podałem dalej Sylwiuszowi. Sorry, że tak późno [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

ok, niech bedzie taki, jaki jest... spasilem go troche, ale nie moge z niego zrobic grubasa :). Troche duzo faceow ale zrobilem animowalne rece z kazdym palcem, co dodalo ze 70-100 ffacow... jeszcze nie weim jak to bedzie w grze wiec ta ilosc moze ulec zmianie... a tak przy okazji, to sylwiusz, masz gg? jestes chyba programista i mozemy pogadac nt. gry na gg... mam pare pytan :).

no to wciskam screena:

 

dwarf4.jpg

 

poozdrowienia

 

a i czekam na kolejne zlecenia modelingowe... jesli nie bedzie zastrzezen.

Tylko 1 sprawa zlikwiduj ten pasek po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się naodpowiadałem za te 4 (??) dni.

Odpowiadałem na pytania chronologicznie więc czasem może to głupio wyglądać.

 

No i pytanie organizacyjne dlaczego nie dostałem jeszcze żadnego modelu !!?? (Dark !!)

 

ZDRÓWKO WSZYSTKICH [piwo][winko][soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno... proponuje spotkanie gdzies calego koleczka developerskiego, zeby pogadac na zywo... bo tak jest duzy balagan.

(chodzi mi o irca, bo wy pewnie z roznych krancow Polski :P).

oczywiscie to tylko propozycja, ale na tym spotkaniu moglybsmy wszystko obgadac itd. (jakas organizacja musi byc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

no właśnie...na gg...go nie ma...w szkole to go chyba 30 sec widziałem...świadectwo odebrał i się zmył...[urwanie glowy][hmmm]

 

trzeba go podkręcić...i potrącić z pęsji :P

 

pozdro...

 

Wy to macie dobrze... Ja mam koniec roku dopiero 20 (piątek)...:(:(:(:|:|:|[urwanie glowy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przydało by sie wiecej osob od 2D, bo panowie Anderton i Phantom mimo ze cholernie utalentowani to troche za malo, moze nabor na grafika 2D? Ewentualnie moge sie zajac czescia texturkek (glownie do swoich modeli) ale to caly czas za malo!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry, to w celu wczucia sie conieco w klimaty wfrp mam podrecznik. Prawdziwa skarbnica wiedzy o systemie, potworach itp.

Jestem pewien ze pomoze to w dalszym developingu :).

Sa tylko 2 drobne problemy:

1. Mam 2 wersje - lepsza(150mb) wersje po angielsku, w pdfie i wersje jpgowa 50mb polska(gorsza).

2. Nie mam serverka ftp... na ten 50megowy to moze by jeszce byl,ale 150 to juz problem...

Ostatecznie moge walnac na ftpa u mnie, na hisie... ale sami wiecie jak to moze isc :).

 

Wiec prosze pisac badz tu, badz na gg. Obojetne... na gg czesto siedze na niewidocznym wiec walic nawet jak niedostepny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogłoski o moje śmieci są jakby przedwczesne :D

Oj przepraszam wszystkich za moją nieobecność ale uczestniczę w zbyt wielu projektach i w zbyt wielu miejscach muszę być :(

Mój dzień zaczyna się za wcześnie i kończy za późno. I jeszczę obecnie mam małe problemy z dostępem do kompa ale tylko do końca tygodnia :(

Jeżeli chodzi o sprawę zakochania to Phantom nie ma tego problemu bo ma coś co niektórzy nazywają \"wadą\" genetyczną hehehe :D vzdenerwowany][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawde nikt mnie nie slucha... trzeba zwolac GATHERING OF DEVELOPERS w ccelu omowienia spraw typu... rozdzielenie prac... ustalenie kierownictwa...itp.

RadX co o tym sadzisz, bo pisze juz 2 raz a ty gluchy ;P.

A co do grafikow.. to ja sie na tekstury nie nadaje... moge najwyzej zajac sie unwrapem.

I to tez musze zobaczyc jak robi pablo, czy dobrze ja to robie :).

Wiec pablo, jezeli zunwrapujesz to pokaz tutaj unwrapa ja zobacze jakimi zasadami sie keirujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...co do grafika 2D...hmm musze to przemyśleć...faktem jest że robił by on texturki...ale myśle że nie tylko...ale niestety jego praca musiała by przejść przez moje ręce...heh...

 

no dobra ale faktem jest że nie dostałem od was nic do texturowania !!

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze dzisiejsza data 19.06.2003 godzina 21-22 bedzie dobra na zebranie developerow gry Krysztaly Lorien. Jezeli komus nie pasuje termin prosze sie zglaszac na forum. zebranie odbedzie sie na GG wiec prosze pisac do mnie wszscy ci, ktorych numerow nie mam, a naleza do projektu... widze ze radXa nie ma, wiec chyba bede musial sam was zmobilizowac do tego spotkania.

Najlepiej by bylo, gdyby wszyscy ktorzy chca w nim uczestniczyc napisali do mnie na gg I napisali na forum taka CHEC.

Mysle, ze wiekszosc bedzie.

Dotyczy sie to oczywiscie tez grafikow 2d... i osob z ktorymi nie mialem stycznosci, a ktore zna radX i phantom(chyba glowne korzenie projektu :P) - czyli koderzy, scenarzysci itp. Mysle ze phantom ma do nich kontakt i moze powiadomic.

Sorki ze tak samozwanczo stalem sie organizatorem... ale nie mam co robic :P.

i pozatym radx nie ma...

 

 

pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się pojawie...bez andertona bo jego organizajca nie obchodzi...on ma mieć tylko scenariush i wiedzieć co my chcemy...

 

co do scenarzystów to nie mam z nimi konatktu...ma go tylko Sylwiusz chyba...ale on jest dzisiaj zajęty...znaczy się nie ma go na gg jeszcze...ale może się pojawi...

 

darkelf...nie wiem jak ty możesz się nudzić przeciesh jest tyle roboty...na moim thredzie jest pełno conceptów do realizacji [urwanie glowy]!! a texturami się nie martwcie...pozatym myśle że twój dwarf tesh nie jest jeszcze skończony...to ma być porządna rzecz a nie odpierdzielone !!

 

Felava ork tesh jeszcze nie jest skończony...

 

Pablo natomiast to co innego...dawaj mi teraz rzuty do texturowania :) a co to jest ta krecha wielka na jego brzuchu jak by go ktoś dechą potraktował ??

 

pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności