Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałem zauważyć że ja jestem 2gorzędnym scenarzystą w projekcie:)

A pozatym znam dużo Warha. Jak bedzaiecie potrzebować jakiś informacji, nawet concept artów itp. to walcie do mnie śmiało.

 

Pozdrowienia

P.S.Świetne pracki[piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec mamy mnie, felava, phantoma, willowa i pabla narazie... 5 osob...

Phantom, jak sie pojawi Sylwiusz to tez mu powiedz co i jak.

A co do dwarfa... to co mu jeszcze dorobic?

Bo tak to chyba bedzie to jakis kowal w koszulce na ramiaczkach usmarowany jakas sadza w ciezkich rekawicach... wiec ja juz chyba go skonczylem :).

A co do conceptow, to aj tam wydzialem tlyko kwiatka, mushrooma i luigiego, ale jego juz ma pablo.

Wiec dobra, obgadamy to na GoD-ie.

Ja bede okolo 20 w domu, wiec phantom gdyby sie ktos pojawil(radx np :) ) to napisz o GoD-ie.

No to tyle... mysle ze dojdzie do szczesliwego gatheringu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom- nie moge Ci dac wiekszeego obrazka bo takiej wielkosci beda textury w grze...no chyba ze engine gry pociagnie wieksze texturki niz 512x512

 

Dla przykladu pokaze Ci jak masz zrobic texturke...ta robilem na odpieprz wiec nie czepiac sie :P:D[lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko będę na GoDzie dobrze, że to zorganizowałeś [spox]

Jeżeli chodzi o tekstury to o tyle sprawa jest prostrza niż w 3D, że nie będziemy musieli tworzyć wszystkich nowych tekstur.

Engine spoko wytrzyma teksturki 2048x2048.

Pablo fajnie ci to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ze scenarzysta powinno by byc tak, co tydzien zalozmy organizowali bysmy GoDa, kazdy dzielil by sie pomysłami i koncepcjami dalszego rozwoju scenariusza, a jedna osoba zbierała by to do kupy, ubierała w słowa itd...

 

Ja mogę sie zajac czescia dialogow...

 

A tak BTW to moj gg jakby co: 1376564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spox Willow co ty na to ?

Dialogami będziemy musieli się pewnie zająć wszyscy bo będzie ich od cholery.

A oto kolejny kwiatuszek jak mnie wzieło to robię ten to jest \"kwiatuszek dla Meg\" pamiętacie ? ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by RadX

Tak w ogóle to i ja się pochwalę swoim barmanem niestety ma 4530 poly i były problemy z animacją więc w grze go nie zobaczycie.

 

 

Nie no wybacz.... Starajcie się aby wszystkie wasze modele były autorskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za uznanie z GoDem. Tam sie wszystko uporzadkuje, mam nadzieje ze godzina wystarczy.

A co do cotygodniowych spotkan to chyba za czeste... moze np. co 2 tygodnie. Wiecie zreszta jak to na wakacjach ktos pojedzie, ktos przyjedzie itd... A niebycie np. na paru gatheringach z rzedu moze przeszkadzac w organizacji...

No nic, dzisiaj jest... chyba wszyscy beda.

A co do kwiatkow, to zgadzam sie w 100% z pablo. Jezeli chcemy zrobic barwna flore i faune to plane wystarczy :).

RadX, mysle ze ty powinienes zalozyc watek z dyskusja na gg, bo chyba wszystkich masz w kontaktach. :).

No to do zobaczyska o 21...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham dlatego go nie będzię (też) ;)

Macie rację co do kwiatków ale musi być kilka ładniejszych żeby nie było monotonni i zbytniej tandety a co do osiągów to się zobaczy w praniu.

Oki założę jakbyco to przypominajcie mi się :>

A oto grzybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

Tyle sie opisalem i sie nie wyswietlilo ...

No nic... wiec poweim pokrotce:

Bede kolejnym gospodarzem GoDa.

Plan dzialania jest taki:

1.przywitanie wszystkich przybylych.

2.przydzielenie dokladnych funkcji poszczegolnym czlonkom zespolu.(np. darkelf-modeling, unwrap, organizacja GoDow.). To wszystko zapisze ja, i potem udostepnie zeby mozna bylo sobie sciagnac.

 

 

3.czesc organizacyjno-administracyjna(przydzielenie zasad dzialania zespolu - dokladniej na konwencie), a takze ustalenie szefow dzialow 3d, 2d, scenariusz, i kod.

Tutaj postaram sie przeprowadzic demokratyczne glosowanie za, przeciw, wstrzymuje sie.

Mowicie jakas idee i zaznaczacie ja pod glosowanie... wtedy ja zbieram glosy(wysylacie mi na privie) i oglaszam wynik.

 

 

4.czesc 2d

5.czesc 3d.

6.czesc scenariusz.

7.czesc kod.

 

te czesci beda na podstawie pytan i odpowiedzi. Ktos podnosi reke piszac \"REKA\" i pisze pytanie... wtedy odpowiadajacy(szef danego dzialu wybrany w pnktcie 3) odpowiada i zakancza watek jesli to konieczne (zawsze mozna sie wypowiedziec na dany temat, wtedy tez piszemy REKA. Wtedy ktos inny pisze REKA i zadaje 2 pytanie itd

gdy skoncza sie pytania, przechodzimy dalej.

nad tym czy udzielic glosu decyduje ja, czyli organizator :P. Ktos pisze REKA, ja mowie MOW i zadajesz. Mysle ze bedzie to dobre rozwiazanie, zwazajac na to ze ostatnio byl b.duzy burdel zwiazany z tym ze kazdy gadal co chcial i jak chcial :).

 

Co do miejsca spotkania:

bedzie to mialo miejsce na IRCu, na kanale #krysztaly_lorien. Prosze laczyc sie przez servery warszawa.irc.pl, itd.

czas spotkania:

tutaj w gre wchodzi nd,pn,wt,sr,czw,pt

prosze wiec, aby kazdy kto uczestniczy w grze napisal do MNIE(5144767) ktory dzien mu pasuje: czyli np. pasuje mi: nd,wt,sr.

albo pasuje mi: nd,pn,wt,sr,czw,pt.

albo nie pasuje mi nic :).

I jeszcze najlepiej zebyscie podali jak wolicie, czy do poludnia, czy po poludniu.

 

pozatym, jeezeli macie jakies sugestie dt. programu obrad, dotyczace czegokolwiek zwiazanego z GoDem 2 prosze pisac na GG - numer 5144767. jestem prawie zawsze, a jak mnie nie ma to odpisze gdy bede.

 

WIEC NIECH CHAOS BEDZIE Z WAMI, ALE NIE DO PRZESADY :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Rad z organizacją to dajesz ciała po maxie...Ty 19 letni koń nie możesz zapanować nad robotą a niespełna 16 Darkelf robi to o niebo lepiej od ciebie :) a myśle że tu największą rolę odgrywa zaangażowanie...dopuki...sam się mocniej nie zaangtażujesz i nie zaczniesz szybciej i wydajniej myśleć...to projekt szlag trafi...

 

popraw to...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam dokłądnie to samo...Te kule nie pasują do świata i klimatu Warha. Trzeba to albo zmienić albo wogóle wykasować (przepraszam autora scenariusza). Pomyślałem że te kule to mogą być kryształy, które wykożystywali Dawni Slanni(jakby ktoś nie wiedział to jest to rasa prastarych władców świata. To przez nich się wszystko zaczęło. A ich technologia..uff... newet z matrixem nie bede porównywał:)). Niegdyś miały wielką moc, teraz nikt ich nie umie wykożystać i mało kto o nich wie(może masz bochater się dowie:)). No nie bede pisł całego scenariusza ale mam dużo pomysłów:)

 

Pozdrawiam

P.S. kończe pierwszą część zasad walki. Może dziś wrzuce na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wiec 2 sprawy:

1. kiedy bedzie scenariusz?

2. czemu nie wysylacie terminow? - mozecie wysylac datami mi to obojetne, ale zebyscie wtedy BYLI!

 

a co do giorgiona... to dobrze, wiec on bedzie podlegal pod 2d... a zreszta przedstawie moj plan na GoDie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrylem jeszce 2 sprawy:

1. kiedy bedziecie do dyspozycji, a kiedy jedziecie na wakacje.

2. Instrukcja obslugi do MIRCA:

Wlaczamy

uruchamia sie nam okno dialogowe pt. mIRC Options.

Tam jest przycisk ADD, wciskamy go.

Description: SERVER

IRC Server: poznan.irc.pl albo warszawa.irc.pl albo lublin.irc.pl albo wroclaw.irc.pl

Port:6667

Group: NIC

Password: NIC

Klikamy ADD.

 

Pozniej ustawiamy

Full Name: twoje imie i nazwisko(zmyslic)

Email: tez zmyslic

Nickname: twoj_nick_na_forum

Alternative: twoj_nick_na_forum_ze_znaczkiem_badz_jedynka.

 

ustawiamy nasz server w listingu na gorze.

i klikamy CONNECT to irc server.

pisze connecting.....

czekamy....

czkeamy....

jest

w tym okienku piszemy #krysztaly_lorien i JOIN.

I jestesmy na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjjno to gra jeszcz enie powstała a jzu mi sie cholernie podoba , weescie dajcie mi sie tes po bawic tą gra wow , keidys sie ukze , jakie plany , jaka strona . gdzie zamiesZczacie jakies skeeny ?? Me chce to jakos widzisz w barwach i kolorach życia z gry wzietego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopra skończyłem opracowywanie gł. zasad walki. Jeśli ktoś ma ochote i nie zna zasad to może sobie obejrzeć. Nie jest jakoś to szczególnie dopracowane,tylko wersja robocza:P Tą są tylko podstawy i jeszcze nie wiem czy bedą w takiej formie czy trzeba je bedzie zmieniać. Ogólnie zasady walki w Warhu nie są zbytnio dopracowane:).Do tej pory powstaje wiele (oficjalnych i nieoficjalnych) alternatywnych zasad.

http://free.of.pl/c/clavebonki/Walka.doc

 

P.S. dziękuje darkelf za udostępnienie swojego konta www:)[piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

wiesz Rad z organizacją to dajesz ciała po maxie...Ty 19 letni koń nie możesz zapanować nad robotą a niespełna 16 Darkelf robi to o niebo lepiej od ciebie :) a myśle że tu największą rolę odgrywa zaangażowanie...dopuki...sam się mocniej nie zaangtażujesz i nie zaczniesz szybciej i wydajniej myśleć...to projekt szlag trafi...

 

popraw to...

 

pozdro...

Generalnie to fakt, że się nie przygotowałem ale co mi po tym jak wyszły komplikację a najważniejszych osób nie było ??

Zobaczymy jak to DarkElf zrobi sądzę, że lepiej bo się lepiej chłopak przygotował.

Ja siedzię w tym projekcie już prawie rok więc zapał mi troszkę spadł ale od czego człowiek wymyślił elektro-wsztrząsy ELEKTRONICY RULEZ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Willow

Dopra skończyłem opracowywanie gł. zasad walki. Jeśli ktoś ma ochote i nie zna zasad to może sobie obejrzeć. Nie jest jakoś to szczególnie dopracowane,tylko wersja robocza:P Tą są tylko podstawy i jeszcze nie wiem czy bedą w takiej formie czy trzeba je bedzie zmieniać. Ogólnie zasady walki w Warhu nie są zbytnio dopracowane:).Do tej pory powstaje wiele (oficjalnych i nieoficjalnych) alternatywnych zasad.

http://free.of.pl/c/clavebonki/Walka.doc

 

P.S. dziękuje darkelf za udostępnienie swojego konta www:)[piwo][piwo]

 

 

hmmm czytalem to...i musze stwierdzic ze nie podoba mi sie bo:

- coraz mniej gier jest opartych na zasadach turowych lepiej jak sie gra in real time

- z tymi wsyzstkim rzutami , liczbami itd to sie poczatkwy gracz zamota.. nawet ja sie zamotalem :D

- zamiast tego mozna byloby zrobic taki system jaki byl w FF VII

 

 

wiec mowie ze ja nie jestem za tym...to tylko moje zdanie...zobaczmy co reszta..

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

Originally posted by Willow

Dopra skończyłem opracowywanie gł. zasad walki. Jeśli ktoś ma ochote i nie zna zasad to może sobie obejrzeć. Nie jest jakoś to szczególnie dopracowane,tylko wersja robocza:P Tą są tylko podstawy i jeszcze nie wiem czy bedą w takiej formie czy trzeba je bedzie zmieniać. Ogólnie zasady walki w Warhu nie są zbytnio dopracowane:).Do tej pory powstaje wiele (oficjalnych i nieoficjalnych) alternatywnych zasad.

http://free.of.pl/c/clavebonki/Walka.doc

 

P.S. dziękuje darkelf za udostępnienie swojego konta www:)[piwo][piwo]

 

 

hmmm czytalem to...i musze stwierdzic ze nie podoba mi sie bo:

- coraz mniej gier jest opartych na zasadach turowych lepiej jak sie gra in real time

- z tymi wsyzstkim rzutami , liczbami itd to sie poczatkwy gracz zamota.. nawet ja sie zamotalem :D

- zamiast tego mozna byloby zrobic taki system jaki byl w FF VII

 

 

wiec mowie ze ja nie jestem za tym...to tylko moje zdanie...zobaczmy co reszta..

 

pozdr

 

Algorytmy beda wbudowane w kod. Na ekranie beda tylko pojawialy sie wyniki (np. obrazenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Dzisiaj z samego rana dostalem zalegle wiadomosci od sasqoca, phantoma, giorgiona(powiedzmy)... zostal dungal, ale mysle ze przez sasqoca dowie sie o terminie...

Wiec przejdzmy do rzeczy:

 

DRUGI GOD ODBEDZIE SIE NA SIECI IRC, SERVERACH IRCNETU: WARSZAWA.IRC.PL/POZNAN.IRC.PL/ITD.

KANAL:

#KRZYSTALY_LORIEN

DATA:

22.06.2003

GODZINA:

21-22 Z MOZLIWYM PRZEDLUZENIEM NAWET DO 23.

 

OCZEKUJE ZE WSZSCY PrzYBEDZIECIE, I WRESZCIE NIE BEDZIE CHAOSU... I PROPONUJE TAKZE ZAOPATRZYC SIE WE WSZSTKIE SCENARIUSZE KTORE KTOSTAM NAPISAL... (MYSLE ZE FELAV UDZIELI INFORMACJI NT. WSZYSTKICH SCENARIUSZY)[A ZRESZTA CHYBA WSZYSTKIE SA GDZIES NA FORUM, TRZEBA TYLKO POSZUKAC :)].

 

ZYCZE POWODZENIA W PRZEZYCIU TYCH DNI I DOTRWANIU DO PAMIETNEJ CHWILI 22.06.2003

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności