Skocz do zawartości

Postać 3D: Wasteland Soldier


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co jak co ale biegac to on by nie mogl te szpary w okolicach bioder t co njwzej mu na wolne chodzenie pozwolą. ale modlik fajny. zrob coz z brzuchem, bo jednak ten odcinek tez jest wazny np przy siadaniu czy tez przy biegu, powinien sie tam jakos zginać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej będe uderzał do tej kolby. Wejdź na byle jaką stronę gdzie zamieszczone są zdjęcia karabinów. Żaden karabinek nie ma takiej kolby, ponieważ nie pasuje ona do budowy anatomicznej człowieka i źle by się z niej strzelało. Popraw to to będzie wyglądało lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

broni chyba jeszcze nie texturowales? bo wyglada jak plastikowa zabawka.. duzo juz zrobiles i pracka zbliza sie powoli ku koncowi.. nie podoba mi sie textura na drzwiach (metal przypomina bardziej jakas tkanine:P) dodaj moze zarysowania na krawedziach drzwi i jakies refleksy.. czekam na updaty ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie: samo pomieszczenie (procz 1 kawalka drzwi i rury w tle) nie jest oteksturowane, bron rowniez.

Tomek: chodzi Ci o brud na teksturach ktore juz sa czy na tych co dopiero powstana? Bo jezeli na tych co sa to zapewniam ze staram sie ten brud uchwycic ale wychodzi do konca tak jak bym chcial. Bede to jeszcze meczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w tym wrzystkim brakuje charmonii, te kolory tak sie gryza, ze psuja cala pracke, popraw swiatło, poczytaj sobie o kompozycji w fotografi, (podzialy itp). Naprawde niekosztuje to wiele czasu, a pracka na tym zyska. Co do modelu, to fajny, ale stac Cie na wiecej. Teksturki , chyba troche na odczep sie. Popracuj koniecznie nad kolorami. A i podłoga, ...hmmm... przydałoby sie jakies połaczenie do tych drzwi, bo w tej wersji wyglada to tak jakby ktos je połorzyl i tak zostawil. Zrob jakies zawiasy albo chociaz na teksturze jakies starcia od ich otwierania. Sorki za tyle słów krytyki, wbrew pozorom podoba mi sie Twoja pracka... pozdrawiam i życze owocnej pracy!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Deler

Sorki za tyle słów krytyki:)

Serdecznie za nie dziekuje:) W koncu po to jest forum.

 

Deler, znasz moze jakies konkretne tytuly co do tej fotografii i kompozycji? Tekstury niestety nie sa robione na odwal, pewnie tak wyszly bo to moja pierwsza scena ktora teksturuje. Mam zamiar w niedlogiej przyszlosci zaopatrzyc sie w tablet, moze to cos pomoze.

To samo swiatlo: narazie jest takie \"z nikad\", pozniej bede sie bawil w GI itp.

To zielone swiatlo to ma byc dioda w oku, kwestia dobrania odowiednich parametrow glow, co zrobie przy najblizszej okazji.

Dzieki za komentarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdnaiem gun troche za duzy i zle sie mu go trzyma :P... nie cyztalem wczesniejszych postow, moze tam ten rpoblem byl rozwiazany :)... ale z tego co pamietam, to juz dlugo ciagniesz ten projekt - za to szacunek :). acha, jak tak stoi, to moze mu buta skrzyw na tych palcach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

 

 

.....jestem zdziwiony i wielce zaskoczony tym co widze i tym, że nie kontaktujesz sie z aQrą .... kolego ....grzyFF K_\'O\' ... ma ona czasu i rysu ....

 

.,..,.... jak przygotuje witrynke to dam znac.

 

p.s.: podoba mi się w twojej pracy to, że w drodze ewolucji twej pracy minimalizujesz zmyślnie postać, tworząc bardzo futurystycznie-high-tecowo i tą postać i widze, że poruszasz sie w podobnym kierunku, który ja preferuje.

Drugie buty są o niebo lepsze, wszak i pierwsze choć minimalne, to zarazem i kosmo zachowane.....

Broń ma owszem sporą, i zachęcem cię do stworzenia odmiennej, twojej wersji karabinku, który nie musi być podobny lub kopią. Więcej rurek, kanałów, może... swój system broni?? ... pojedź śmiało...

odezwe się do cię.... czółko

 

http://www.tromesa.art.pl/main/links/bck.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponowalbym, zeby nie zmieniac postawy i w ogole, zeby tego guna zastapic jakims pistoletem duzego kalibru... jakis powiedzmy DESERT EAGLE :D...

wtedy odjac pare uzbrojen i wyszedl by taki light=infantry :)... bo tak w sumie, to po co mu tyle opancerzenia, takie karabiny na pewno by to przebily :DDD... np. wywalic ten korpus i zrobic taka kurteczke gustowna :)))... no nic, to moje nedzne zdanie, moze podsunie ci jakis pomysl, i doprowadzisz to do konca ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze popracowales troche:) fajne. Wedlug mnie giwera ...hmm ... potrzebna jest lepsza, tzn... wejdz na storne o broni, znajdz sobie takiego FAMASA i go wymodeluj, no jak masz sily i checi zrob go sam, ale wzoruj sie , ... patrz na szczeguly. Ehm pozatym ten koles ..wydaje mi sie ze zle tzryma te bron, tzn patrzy sie czy cos za rog niewychodzi, tylko co z tego jak juz wychyli glowe, niebedzie mial jak strzelac, bo zanim ustawi sie do pozycji, itd minie troche czasu i bedzie po nim. Pozatym, niewyglada on na cwaniaczka ktory sie niczego nieboji, muglbys troche refleksji rzucic na niego, niewiem, jakas mina, cz chociazby zmuszenie widza do patrzenia na jego oczy, ...kombinuj, pozatym sprubuj wcisnac w to zdjecie troche dynamiki, moze jakis kont nachylenia kamery, glebia ostrosci, bo teraz wyglada to jak zdjecie dla mamy na kominek zeby byla dumna z syna.. pokombinuj, ... A tak glownie, gratuluje i tak juz duzego wkladu i checi w te prace. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz przedstawiam swoja koncepcje:

- dodam reszte \"czerwonych\" tekstur, oraz drzwi i sciany, bron

- poprawie kilka aktualnych tekstur (np drzwi po lewej)

- dodam opary o ile umiejetnosci mi na to pozwola, mile widziane linki do tutkow (te adkowe jakos mi nie wychodza)

- do broni zabiore sie na koncu, do tego czasu bede myslal czy ja zmienic czy nie (chyba wlasnie wpadlem na niezly pomysl:)) - futurystyczne uzi, zobacze co z tego wyjdzie:D

- lekki dof

Deler: nikt nie powiedzial ze sie ma niczego nie bac:)

darkelf: a tak wogole najlepiej zaczac wszystko od poczatku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przesladuje mnie screen z re2, z animacji w kanalach, gdzie umbrella corps dostaje ciegi od birkina... kurcze tak sobie maxe ze moze Twoja pracka bedzie podobnie wygladac:) pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności