Jump to content

Postać 3D: Wasteland Soldier

Recommended Posts

KK: dzieki za komentarz. Jako ze w ostatecznej scenie postac bedzie pokazana w calosci tak czy inaczej nie bedzie widac zbyt wielu szczegolow na twarzy. Zastanowie sie nad tymi podkrazonymi oczami:)

Poczatek teksturowania zbroi. Jakie sa wasze odczucia[co?]

warrior16.jpg

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki za komentarze, postaram sie wznowic prace. Myslalem ze w wakacje bede mial wiecej czasu:) Co do twarzy kolejna osoba mi to pisze:) Ale chyba zostawie jak jest, z zalorzenia mial byc powazny ale nie wkurzony.

Taka sobie pozycje wyobrazam i nie czepiajcie sie ze by nie utrzymal tej giwery w 1 rece, powiedzmy ze jest zrobiona z lekkich stopow metali:) Zabieram sie spowrotem za teksturki.

warrior18.jpg

e tam krotsza, gnat ma byc wielki :-) Przecie gość ma egzoszkielet i może sobie chainguna w jednej ręce trzymać. Teraz jets fajnie ze zgięta ręką. ewentualnie daj magazynek z przody i juz niebędzie kłootu :) no i jeszcze granatnik wielki pod lufą

Fajna postać i wieje z niej Fallout\'em:BOS. Spluwa wymodelowana świetnie ale troche za mała, zgadzam się z poprzednikiem, żę mógłby być to jakiś chaingun lub minigun lub coś abstreakcyjnego tylko big one. Jestem ciekawy czy grałeś w jakiegoś Fallouta??

Bo postać bardzo podobna do tej.

minigun.jpg

Czekam na dalsze rendery, powodzenia w dalszej pracy.

• 2 weeks later...

W fallouty sie sporo zagrywalem. Ale najwiecej katowalem taktiksa przez siec. Jestem nawet zalorzycielem klanu:D

Update. Odkurzylem katalog z maxem. Oto efekty. Macie moze jakis pomysl zeby teksturka zbroi nie byla taka nudna jak sie zapowiada, w sensie: cos oprocz rdzy, brudu i metalu?

warrior22a.jpg

A mi się nie podoba element który zasłania jego kochonesy taki twardziel a taka dziwna osłona na jajka jakaś taka mała bez wyrazu tak jak by nic tam nie miał. Praca jest spoko, i mi się podoba.

- jesli jest to karabinek to raczej niech go trzyma w 2 rękach a nie w jednej jak celuje i strzela bo tak to wygląda śmiesznie..........:D

Musze przyznac ze wkurzajace jest jak komentarze o modelowanie zaczynaja sie wtedy kiedy juz dawno zaczalem teksturowac[spox] W zwiazku z tym jajka koles bedzie mial jakie ma, i tak za dlugo robie ta prace:|