Jump to content

Postać 3D: Wasteland Soldier

Recommended Posts

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeśli jest to sztywny pancerz, to jak on się pochyla? Cholercia... rzeczywiście twardziel! Co do modelowania, mozna by dodać detale, ale możesz jeszcze teksturkami zasugerować... nie wiem jaki masz plan, ale przydłyby się jakieś magazynki, granaty, sam nie wiem co on tam będzie targać ze sobą...

Krzysztof Kucharz: efekt ten jest zamierzony, dobrze ze narazie mi sie udaje:)

Pablo: lepsza ta klata?

Kris_R: pochylac tzn. ginac w pasie czy np. kucac? Bo jezeli zginac to moze nie o 180 stopni ale zlupelnie sztywny chodzic nie musi. Generalnie z takim kawalem metalu na sobie to na aerobik by sobie pozwolic nie mogl (a tym bardziej na kamasutre:)) Jeszcze nie wiem jaka bron mu wlorzyc. Albo jakis ciezki karabin, albo shotguna automatycznego, jakies sugestie? Amunicje chce przyczepic do paska tylko generalnie nie wiem w jakiej formie sie ja przechowuje.

Update: czyli noz przy pasie, klamra na naramienniku itp. Czekam na komentarze!!

warrior12.jpg

Dzieki Pablo za odpowiedz. Teraz troche zmiana klimatow: bron dla mojego zolnierzyka - karabin wlasnej produkcji. Przednia czesc (procz lufy) jest zwyklym boxem (ta z dziurami) i bede sie za nia dopiero zabierac.

giwera01.jpg

Juz prawie koniec ogolnikow. Jeszcze ta gorna czesc z przodu i zabieram sie za szczegoly, z ktorymi przesadzic tez nie chce. Tym czasem update (mam nadzieje ze jest juz mniejsza trzepaczka:))

giwera02.jpg

Chce zrobic jeszcze wlasnie kilka takich dupereli typu greeble zeby bylo ciekawiej. Widze Krzysztof ze wiesz co sie szykuje:D Mam nadzieje ze sobie z teksturami poradze. Raczke poprawilem na wygodniejsza (zle poparzylem na rys. pomocniczy). Umieszcze render jak znowu zasiade do maxa;)

no no... ten koleś nieźle wychodzi; według mnie jago buty wyglądają jakoś tak... komunijnie że tak powiem, po prostu są jakieś takei za eleganckie do tego garniturQ - - - - ogólnie bardzo pozytywnie - - - - - pozdrowionka

bardzo fajny modelling :)

a koles ma wredna gebe jak nie wiem co ;)

swietnie ci wychodzi ... bardzo mi sie zbroja/pancerz podoba [piwo] trzymaj tak dalej !

ciekawe jak go otexturujesz [hmmm] ale model jest swietny wiec nie mozna wiele zepsuc

podziwiam detale na broni/karabine czy jak go tam zwal [wow]

Dzieki za komentarze, bardzo mnie podbudowaliscie:)

Jakie buty bys proponowal?

Zapewniam Cie Meg ze ja teksturami moge wiele popsuc:) Tymczasem ktorystam update broni. Mam do Was wielka prosbe. Powiedzcie jakie macie pomysly na scenie. Nie chce powielac pracy innych typu: postac na unoszacym sie w powietrzu boxie. Chce zrobic jakas akcje gdzie zolnierz bylby zwrocony przodem do kamery.

giwera03.jpg

Ja bym go widzial na jakims pobojowisku stojacego nad martwym cialem z uniesionym karabinem albo jakos inaczej tak aby bylo widac ze odniosl zwyciestwo.

A propo butów to ja bym mu dal takie na wzor glanow tylko bardziej futurystyczne i ćwiekowane:)

Rzeczywiscie skorzane bytu bylyby wygodniejsze. Tymczasem przymiarka do sceny. Jest to korytarz opuszczonego bunkra nuklearnego. Szczegolow nie za duzo zeby uwaga widza skupiala sie na postaci. Nie zwracajcie na pozycje i bledy zolnierza (bledy przy imporcie), to tylko przymiarka. Czekam na sugestie;)

teren02.jpg

heloł [rotfl2] - - co do butów to właśnie takie glanowate ogólnie bardziej wojskowe butki by mu pasowały - - - natomiast co do scenerii bardziej widziałbym to gdzieś na zewnątrz, jakiś futurystyczny widok, skały, wzgórza z dziwnymi antenami, przekaźnikami i rozbitym pojazdem latającym w tle, wahadłowiec wojskowy NASA i te sprawy - - - ale ogólnie to i tak fajna pracka - - pozdrowionka