Skocz do zawartości

Silver Award : Chwila prawdy, Nadchodzący strach, Strzeżone przejście


Rekomendowane odpowiedzi

momentoftruth_wojtala.jpg

 

Dziekuje za komentarze moich poprzednich smoczych prac. Ciesze sie,

ze sa ok, a wszelkie uwagi i sugestie biore do serca. Przyznam sie

ze dzisiaj patrze na tamte prace juz inaczej i pozmienialbym to i owo... ale tak to juz jest :)

 

Żeby juz nie zalewac forum postami, zamieszczam w jednym watku pozostale smocze prace, ktore chcialem Wam zaprezentowac. Moje ulubione :)

 

 

 

 

Chwila prawdy - pare godzin szybkiego, niemalże wściekłego rysowania :)

 

forthcomingfear_wojtala.jpg

Nadchodzący strach - jeden wieczor przy nastrojowej gitarowej muzyce ...

 

insectdragon_wojtala.jpg

Strzeżone przejście - realizacja ok 2 wieczory

 

 

 

pozdrowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najbardziej podoba mi się nr. 1. Ale jak już pisałem na privie: To są jedne z najlepszych pracek w Twoim portfolio. I są naprawdę *********. Dla mnie full - prof. bez dwóch zdań.

 

W pierwszym jest niesamowity klimat i dynamika. Zabrudzenia też sprawiaja jakbyś tam naprawdę był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że w 1. niebo powinno być dużo łagodniejsze, w 2. jest fajny klimat i ciekawy smok, 3. fantastyczny smoczek. Widać, że smocze klimaty nie są Ci obce, kombinujesz z nimi jak możesz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowiete dla mnie sa 2 pierwsze, sa najbardziej ekspresyjne, bardzo bardzo mi sie podobaja, niestety zeby odniosly skukces,pewnie musialbys je skrobac i piescic, oczywiscie dla mnie nic im nie brakuje, forma sto razy lepsza niz design Pierscieni.

 

 

pozdrawiam dawaj dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy: dzieki za komentarze i krytyke ! :) troche odbilo mi z tymi smokami ale swietnie mi sie to rysowalo...

Asfalton: dzieki :) doing my best.

the 3nasty: info na stronie organizatora konkursu :->

Misi3ck: Z tego co pamietam natrafilem na taka dziwna audycje na internetowym bbc1, czyli http://www.bbc.co.uk/radio/aod/mainframe.shtml?http://www.bbc.co.uk/radio/aod/radio1_promo.shtml , (Breezeblock ktorego cos ostatnio nie ma)- polaczenie jakiegos death metalu i muzyki operowej oraz mocnych elektronicznych miksów klasycznych kawalkow soundtracku z matrixa - brzmi strasznie ale bylo piekne. choc dzikie, no coz lubie rozna dziwna muzyke :p jak ktos chce moge podeslac playliste bo sobie az sciaglem:P ah o muzyce to ja moge pisac :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Pracka jest super. Swietny klimat. Ta ziarnistosc sprawia ze naprawde czuc klimat bitwy. Super! Choc jak widze wiekszosci najbardziej sie podoba 3, ktora u mnie sie akurat nie wyswietla :)

Ps. Ale po sprawdzeniu w Twoim portfolio nadal jestem zdania ze 1 jest the best. Wogole fajnie stronka zrobiona. Szkoda tylko, ze przycisk wstecz na przegladarce cofa odrazu do poprzedniej witryny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności