Skocz do zawartości

Obiekt 3d: LEGO MODEL TEAM 5571


tobi_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja też postanowilem zrobic sobie LEGO. Wybor padl na LEDO Model Team 5571. Jest to dość skomplikowany model, ale myśle ze sobie poradze:) Wszystko robione w MLCADzie. Po zrobieniu modelu bedzie export do maxa i render w v-rayu. W tej chwili jestem na 21/53 kroku instrukcji:) Zyczcie mi powodzenia:) Daje referke i screena z MLCADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lonek16 -> audi TT nie powroci bo juz nawet nikt mojej pracy nie chcial skomentowac:)

hindus -> wiklinowe koszyczki... czemu nie;)))

Apropo klocków to już wcześniej wpadlem na ten pomysł i zaczalem modelować każdy klocek osobno ale trochy mnie to znudzilo i odstawilem projekt, ale jak sie dowiedzialem ze jest cos takiego jak MLCAD to wrocilem do zabawy:) Dzieki wszystkim za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo no ja cie nie moge ja poprostu kocham ten model zawsze chciałem go zdobyć ale mam mówiła, ze to nie da na to kasy(westchnienie) no co tam...nawet fajnie tylko się nie podawaj, jak byś miał problemy z zrenderowaniem to spoko moge udostępnić swoje pokłady :P.

Acha i postaraj się z tym modelem bo starsznie lubiłem okurat ten zestaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jestem na 26/53 wiec jeszcze pare dni bede go skladal. No chyba ze sie spreze i jutro cały dzien spedze przed CADem to moze w godzinach nocnych mi sie uda go poskladac:) Pierwsze 20 zrobilem w jeden dzien wiec jest to mozliwe. Potem bedzie gorzej bo to niektore klocki trzeba poprawiac w maxie, tzn. przy exporcie sie smoothing group kaszania:/ No i render w v-rayu:)

 

EDIT: Pracuje na pełnych obrotach 36/53

 

EDIT2: Jestem na 46/53 wiec juz nie dlugo koniec. Dzisiaj juz chyba nic wiecej nie zrobie. Co za dużo LEGO to niezdrowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności