Skocz do zawartości

postac 2


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm.. wiecej kontrastów - światlo i cienie. Świetnie zagrałeś tym na nodze i w tym miejscu bardzo ładnie wyszło. Ale jeszcze chyba wciąż zbyt sterylne.

 

Jednak lepiej rysuj z natury. Z doświadczenia wiem, że to zupełnie inna jazda niz ze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze...no wiesz...szczerze mowiac to tez nie chce rysowac swojej rodziny:D:x jakos tak dziwnie...a wspomne ze to moja dopiero 5 czy 6 postac na duzym formacie...wiec mam nadzieje ze w przyszłoasci bedzie lepiej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę Miwt to jest jedna z twoich najlepszych postaci, ale jak to ja mam ALE i to nie jedno:(...prawa noga jest jakby za mała, pozatym widać że każdy element był osobno budowany, kroczek po kroczku, jak domek z kart...spróbój rysowaćwszystko naraz nie rozgraniczając rysunku na poszczególne elementy, niech on w całości wychoszi z tej kartki, noi właśnie te plecki czasami dobrze jest byćniedokładnym:p ...ale w autach i tak cię nie dogonie:/:/:P:p 3 maj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę chyba przesadziłeś z muskulaturą pleców tej pani:> coś mi poza tym nie pasuje z twarzą - jakoś tak wychodzi do przodu za bardzo - jakby była bliżej niż cała reszta. Dół i materiał wyglądają całkiem przyjemnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności