Skocz do zawartości

Postać 3D: Koobieta


bugas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Wreście sie zdecydowałe umieścić cos na forum jakoś wczesniej nie było okazji ani odwagi, jestem własnie w trakcie modelowania mojej pierwszej postaci w max'ie (oczywiście z tutkiem).

 

Mam prożbe jakby kots mogł mi pomoc.Spód dloni nie podoba mi sie bardzo, mieśnie kciuka sa do bani i nie wiem jak zrobic zeby bylo dobrze, może ktoś pomoże....??

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bugas - nie, to oddzielna aplikacja, ale możesz importować swoje modele z maxa do zbrusha i z powrotem.

Ale to nie prawda że w zbrushu tylko się modeluje fotrealsitycznie, nie słuchaj tego to bzdura

 

Dałeś takie rendery żeby jak najmniej było widać :) Ukrywasz błędy, a jest ich masa. Dłonie to akurat pikuś. Pierwsze co się rzuca w oczy to płaskie piersi. Ale pracuj dalej zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na pierwszą pracę to fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za szczerość ale chyba lepiej bedzie przerobić tą panienke na fasceta :-> Jak na pierwszą postać całkiem nieżle ale biust nawet pod ubraniem nie może wygladać jak klata faceta popraw to!!!!!! Na rysunku siatki od boku mam wrażenie że twoja panienka leci na tważ pomimo że jej niema (Postać przechylona do przodu albo mi się zdaje :-) ). Nie wiem z jakiego kożystasz tutka ale polecam tutka Joen. Co prawda to tutek do panienki rysowanej ale łatwo ciałko przerobić Naprawde polecam. Jeżeli chodzi o mankamenty ciała prucz biustu to nadaj swojej postaci troche sexapilu mam tu na myśli bioderka itd. Czeka cię jeszcze sporo pracy ale wiem że będzie lepie powodzenia czekam na dalsze postępy. Ps jeżeli chodzi o drobne poprawy np dłoni to moze deform paint polecam video tutki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy nie macie błedów........??

nie nie mamy i zawsze się tak czepiamy ;)

 

biust nawet pod ubraniem nie może wygladać jak klata faceta

a co powiesz o kobietach z małym biustem albo w ciasnym silikonowym wdzianku?? ;)

 

bugas: chyba popracujesz jeszcze nad brzuchem? trochę "mięśnie" dziwnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brzucha to tak bedize poprawiony bo jeszcz nie pora na niego, piersi poprawie i tak je miałem poprawic ale wy mnie jeszcze bardzije przekonaliscie do tego, a co do przechylenia to raczej ci sie wydaje, zamieszczam fotke z której sie wzoruje i w tym jeszcze tygodniu powinienem zamiescic glowe niesczesnej deskowatej kobitki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze nie czytacie tylko obrazki oglądacie ;)

tez bym to robila gdybyscie wiecej facetow modelowali.

 

ja bym nie szla 1:1 za referka, tylko bym ja troche pozmieniala.

 

piersi ci wyszly obwisle bardzo, i jakies dziwne rozciagniecia w dol brzucha.

 

pamietaj ze jak ci referka stoi w ten sposob, to nie jest to normalna pozycja, i piersi nie beda sie ukladaly w normalny sposob.

 

troche wiecej detali na plecy bym dala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności