Skocz do zawartości

FREE - Projekt 3D


Goorni

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję projektu 3D zbroi japońskiej. Powinna się ona składać z oddzielnych plików; hełm, kirys, naramienniki, rękawice, nagolenniki, buty. Proszę razem z teksturą. Kontakat pod adresem e-mail, lub GG 9313154. Jeśli ktoś orientuje się co to jest gra cRPG "Morowind" (pewnie niektórzy tak...), to wiadomo po co. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ale ludzie sa smieszni:):) ja ja chce zrobic za free!!

oferta "matrymonialna"

jesli ktos chce abym zrobil mu model (modele) za FREE zaznaczam za FREE ;) to prosze o kontakt na gg:) lub maila:):)

kocham robic meczace rzeczy za FREE!!

poprostu kocham to

[joke]

ludzie przez chwile pomyslcie jak wy byscie sie poczuli (chcialoby wam sie) gdyby ktos mowil zrob mi strone www (tylko super) za free albo kto mi zrobi samochod(real) za free:)

hahaa

sorki ale musialem.......

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie jeden z odcinków Cow & Chicken, gdy kurczak brał udział w turnieju chirurgów plastycznych? :P Finalnym zadaniem było wymodelowanie "fotorealistycznego bobra" :D Ja chce takiego bobra za free. Musi być koniecznie 'photorealistic'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak bardzo Ci zalezy, i jest to niezbędne do oddychania, to mozesz przeciez komus zaplacic, nie? Mody się robi samemu, albo w ustalonych teamach, bo nikt, jak już mówiłem - na dorywczą prace za free się nie porwie, mogę Cię zapewnić. Co do softu, to jest masa programow darmowych i calkiem, a czasem nawet bardzo dobrych, gdzie bez problemu (po przerobieniu paru tutków oczywiscie) zrobisz coś dla siebie :) . Wystarczy wysilic paluszki, wstukać kejłord w google i szukać, szukać.

 

Życzę powodzenia, w tym wielkim Projekcie 3D.

 

Pozdrawiam,

mw4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności