Skocz do zawartości

postac 3D:Abbey Chase, DangerGirl


asfalton

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem troche rozdzielc watek z robotem, poniewaz pilkotka byla

postacia bazowana na postaci z komiksu Scotta J Campbella, Danger Girl, majac komik pomyslalem ze mi pomoze w tworzeniu nowej postaci...Ale postac jest dosyc podobna do komiksowej wiec pilotke zrobie w inny sposob a tutaj dokoncze Abbey :)

 

tutaj pierwszy render, sporo pracy

 

w sumie te dwie prace to rozgrzewka przed bitwa he he he a HA HA

 

 

attachment.php?attachmentid=18408&stc=1

attachment.php?attachmentid=18399&stc=1

attachment.php?attachmentid=18400&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm po pierwsze zlikwiduj te dziury w ciele i żeby nie było widać łączenia obydwuch połówek ciała i pomyśl o innych włoskach. Wiem że to ma być postać z komiksu ale spróbuj zrobić włosy za pomocą shag hair albo Hair Fx. A jeżeli chodzi o to łączenie to ja przy swojej postaci pozbyłem się go poprzez ustawienie pivota i użycia symetri. Powodzeia w dalszej pracy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasciwie jeszcze modeluje, zwelduje po wymodelowniu, jesli chodzi o wlosy to nie mam wtyczki, plugina co by sie mnie przydal, jednak mysle ze wymodeluje jej wlosy, nad biodrami fakt, juz popracowalem, tylko niechce dawac rendera z malutka poprawka... jeszcze duszo ! Ø:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że coś w okolicach biustu jest nie tak i nogi mają jakieś nietypowe umięśnienie albo mi się wydaje bo jakoś dziwnie cień pada. Pracka mi się bardzo podoba jest utrzymana w klimacie komiksowym ale naprawdę lepiej by wyglądała z normalnymi włosami niż tymi wymodelowanymi. Wydaje mi sie że tak będzie lepiej tylko pomyśl śliczne blond włoski plus połysk. Jak to ślicznie by wyglądało rozwiane przez wiatr. Hmmmm dosyć marzeń czas wracać na ziemie hehe. Powodzenia w dalszej pracy życzę sukcesów

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności