Skocz do zawartości

interface maxa


clown

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

o co ci chodzi sansserif daj mi spokuj nie robie nikomu na zlosc grzecznie zapytałem a to ze jestem lamerem jesli chodzi o 3d to nie znaczy ze mozesz sie czepiac o byle co

 

p.s sory ze nie jestem takim super grafikiem i znawca jak ty sansserif!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

>: [

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci chodzi sansserif daj mi spokuj nie robie nikomu na zlosc grzecznie zapytałem a to ze jestem lamerem jesli chodzi o 3d to nie znaczy ze mozesz sie czepiac o byle co

 

p.s sory ze nie jestem takim super grafikiem i znawca jak ty sansserif!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>: [

 

Clown: zajrzyj tutaj: http://www.max3d.pl/forum/search.php?searchid=380854

jestes tutaj od 25-06-2005 a już masz na koncie kilkanaście tematów. większośc z nich dotyczy teego samego. po porstu zapoznaj się z zasadami zadawania pytań!

 

4. Nie zamierzamy poświęcać swojego czasu na odpowiedzi ludziom niechętnym do samodzielnego myślenia - odróbcie więc

swoją pracę domową zanim zadacie jakiekolwiek pytanie - przeszukajcie manuale, FAQ, www, zapytajcie doświadczonych przyjaciol.

i zaprawdę powiadam ci przestan sie złościc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki moze i nie jesteem całkiem wporzadku ale przynajmniej staram sie byc miły a jesli chodzi o interface to dalej nie daliscie mi odpowiedzi a w helpie za nic nie moge go znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ow fu**!! tweety jak dales tego linka i luknelem na autora(ow??) tematow to tak sie usmialem ze no nie moge co za ludzie :) aha i na przyszlosc na forum w prawym gornym rogu pisze SZUKAJ i jest ta opcja w brew pozorom bardzo przydatna :)

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności