Skocz do zawartości

Dwie strony do oceny


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dawno mnie tu nie bylo. Ale nie wiele sie zmienilo :)

Do oceny przedstawiam dwie stronki:

chalturniczy zespol R.E.M i okna Baxpol

Nie sa to stronki najwyzszych lotow, z zalozenia mialy to byc proste nie skaplikowane. Jak zwykle pewnie typografia lezy, nie Maceo ;) ale moze chociaz jedna rzecz z tych stron wam sie spodoba.

 

Zapraszam do ogladania i oceniania!

Z gory dzieki za wszystkie opinie i krytyki!

 

EDIT: oczywiscie zalezy mi tylko na opiniach o grafice a nie o tekstach zawartych na stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm.. no leży. Nie ma co.

W sumie fakt jest taki, że typografia to najczęstszy błąd w webdesignie. Generalnie mało osób ma o niej pojęcie.

Im więcej w to wnikałem doszedłem do wniosku, że ja też mam z nią problemy. Ale pracuję nad tym. Ty też popracuj, bo efekty mimo, że skromne i nienajgorsze (a co!) to wymagają pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugiej ładnie gra kolorystycznie pomarańczowy i zielony, ten niebieski jakby z kosmosu się wziął, stanowczo za mocne cienie, pachnie oldschoolem :)

 

Kolega Maceo wspomniał o typografii, słusznie, trzeba by posiedzieć nad tym trochę, zwłaszcza na pierwszej stronce, gryzą w oczy napisy "Baxpol" i pokrewne (impact, o ile się nie mylę, ineczytelne strasznie, zbite)

 

Biały kolor czcionki w menu na ledwo szarym tle to też nie najlepszy pomysł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zepsołu nic nie powiem. jest OK.

ale Baxpol:

1. czy banner jest statyczny czy dynamiczny

2. logo Baxpol'u to sam napis "BAXPOL"??

3. ten biały kolor na topie strony zupełnie mi nieleży: banner winien tam być. spróbuj przenieść ten pasek ze zdjęciami okien na górę. tam też winien znaleźć się napis BAXPOL. adres i nmiary możesz umieścić na innej stronie (nie jest koniecznym umieszczanie tego na 1-wszej)

4. definitywnie nie psują mi te miękkie cienie wokół zdjęcia.

to tyle jesli chodzi o krytykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiesze z odpowiedziami:

 

BAXPOL

- jesli chodzi o bialy kolor czcionki w menu to to bedzie flash i bedzie sie kolor czcionki zmienial na czarny.

- zdjecia okien to tez bedzie flash jaszcze sie zastanawiam co tam dokladnie bedzie sie z nimi dzialo :)

- logo baxpol'u bedzie zmienione bo firma ma juz swoje logo tylko nie mam go na kompie

- z tym bialym na topie to moze gradienta zrobie jeszcze nie wiem ;)

- a cien pod zdjeciem dalem bo jakos pusto bez niego mi sie wydawalo

 

REM

A ja bylem pewny ze mnie zjedziecie za ta strone a tu prosze! Zalozenie tej stronki bylo takie ze ma byc tak chalturnicza jak zespol R.E.M :) Wiec musiala byc tak kolorowa ze az oczy bola stad ten niebieski ;) a teraz pytanie:

czy nie uwazacie ze dol stronki jest jakis taki nie dorobiony, bo mnie jakos strasznie razi?

 

dzieki za podpowiedzi!

PS. teraz musze czegos poszukac na temat typografii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności