Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Pociąg pancerny"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Teraz wygląda o wiele lepiej. Ogólnie praca mi się podobała od początku, nic dodać i nic ująć, tylko mnie się nie podoba ta dziura na wiatrak w betonie, jest chyba gdzieś źle o teksturowana. Tekturki całej pracy są super, a modeling pociągu jeszcze lepszy. A z tymi działkami to zostaw tak jak jest. Po pierwsze mogą robić przegląd dlatego są powykręcane, a i przy takich działach są one tak konstruowane że mogą być w każdej pozycji i nic im się nie stanie, nie ma czegoś takiego jak neutralna pozycja, po to działa się umieszcza w początkowych pozycjach, aby ułatwić kierowanie, uniemożliwić uszkodzenie działa, po drugie to nie czołg, mechanizmy obrotu działa są raczej takie sam jak w działach samobieżnych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareg- masz racje, nie mialem juz czasu tym sie zajac, a nie wiedzialem (i dalej nie wiem) czym jest spowodowane rozmazanie tej texturki

KoMic- Twoja pracka bardzo mi sie podoba

HEKTOR- ja u siebie nie widze tego bledu, jest zacieniony (bo textura jest rzeczywiscie rozjechana, na sciane dalem planar map dla uproszczenia)

Dziekuje ze Wasza uwage Panowie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudzę się i troszkę pobazgrałem po Twoim obrazku i dodałem Pionierową ciężarówkę :) mam nadzieję że autor mnie nie zabije ;) jakby dodać jeszcze kilku niemieckich żołnierzy ładujących na nią beczki to byłby cud miód i orzeszki. To rusztowanko też by chyba uprzestrzenniło bardziej całą pracę - ale pewnie się mylę i zresztą to już i tak musztarda po obiedzie -BTW praca bardzo fajna - gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie zes Pan to wypieronił.ładne tekstury, chociaz ta na scianie wg mnie powinna byc mniejsza.Ja bardzo lubie pociagi (do kobiet również:).

brakuje mi flag i jakiegos bałaganu ,zasieki na 1 planie ,bunkier jakies działo.

Troche ta sciana za mało sie odcina od pociagu .Sam pociag chyba troche za czysty brak brudu w zagłebieniach.

Ale generalnie jest naprawde zawodowo i pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności