Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Gladiatorzy"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chciałem zeby był zbyt nasycony jesli chodzi o barwy (imho taka pustynna stonowana wersja jest duzo lepsza niz buraczano - odpustowa jak była wczesniej ^_^ ) planuję dodać jeszcze flagi na długich masztach w tle zrobić szeczółowszą publikę na 1 planie - bo gryzie się z ostrymi słupkami) do niedzieli powinienem skończyć ostateczną wersję pracy, w finale jeszcze korekta leveli kontrastu i jasnosci (ale to juz na dobrze skalibrowanym monitorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zeby był zbyt nasycony jesli chodzi o barwy (imho taka pustynna stonowana wersja jest duzo lepsza niz buraczano - odpustowa jak była wczesniej ^_^ ) planuję dodać jeszcze flagi na długich masztach w tle zrobić szeczółowszą publikę na 1 planie - bo gryzie się z ostrymi słupkami) do niedzieli powinienem skończyć ostateczną wersję pracy, w finale jeszcze korekta leveli kontrastu i jasnosci (ale to juz na dobrze skalibrowanym monitorze)

 

 

dobrze ze zamierzasz poprawic tę publikę na 1 planie bo faktycznie przy tych ostrych słupkach to kole oczy , z tymi flagami to mysle bedzie lepiej bo na górze trochę pusto i monotonnie a tak pozatym to fajny design całosci i kompozycja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update pracy (8.10.2005):

 

http://www.taipan.pl/azakiel/GLADIATORS(8.10.2005).jpg

 

duza rozdzielczosć (więc lepiej nie oglądac w przeglądarce tylko prawym myszki-zapisz jako)

 

- dodanie flag

- poprawiony błąd z krzywym proporcem na 1 planie (jak ja mogłem tego wczesniej nie widzieć :o to przez ten pochyły kadr :o )

- dodanie numeru startowego na większym robocie

- zmiana tonacji nieba

- parę drobiazgów (jak np. energetyczne smugi przy ostrzu miecza)

 

z wazniejszych rzeczy jeszcze do poprawki brakuje wyostrzenia publicznosci na 1 planie.

 

P.S. link do obrazka na 1 stronie tematu tez zaktualizowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o..:p.."Całkowicie" to moze za mocno powiedziane, ale fakt że full digital painting byłoby lepiej a że czas gonił i chcąc utrzymac detal publiki na poziomie zbliżonym jak reszta (czyli np mur) skorzystałem z fotomontazu , a że wybór fotek nadających się był niewielki to wyszło jak wyszło, z daleka(czyli bez lupki) imho jest wmiarę:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności