Skocz do zawartości

Scena 3d: komputer


ajrisz

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, dopiero co zaczynam z 3d maxem. zrobilam pierwsza scene. bez oswietlenia, na razie interesuje mnie sam modeling. dlatego ze czas mnie goni to bede wdzieczna za wszelkie opinie, ktore mi pomoga szybko osiagac zamierzane efekty. poprosze o wszelkie sugestie:) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zatem wiatm na forum :)

 

1. Szybko sie napewno nie nauczysz, kiedys czytalem, ze osoba zawodowo pracujaca na 3ds max zna go w 60 -70 %. Zatem uczysz sie go przez caly czas.

 

Teraz konkretnie - jesli chodzi Ci o modeling to najlepiej wyszla Ci chyba skrzynka, bo monitor to nic innego jak boxy. Nie widzialem nigdy takiej klawiatury jaka Ty zrobilas. Przyciski zlane sa z podstawa. Chyba nic na takiej nie napisalabys ;). No chyba ze zrobilas taka jaka reklamuja w TV skladana z gumy :). Pracuj i usz sie ale wszytsko powoli bo na szybkosci nic nie zdzialasz. Powodzenia Ci zycze i pozdrawiam acha i gdzie sa przewody (chyaba ze to nowoczesny przezprzewodowy komp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami odnośnie klawaitury

jaeśli chodzi o monitor to przydałyby się jakieś przyciski, kontrolki itp.

obudowa też nie świeci przykłądem jeżeli chodzi o szczegóły, ale rozumiem, że dopiero zaczynasz zprzygode z maxem, oraz że model jeszcze nie ukończony

także powodzenia w dalszej pracy i pamiętaj - szcegóły czynią z twoich renderów coś wartego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności