Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: "Upadek Miasta"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem tu raczej nieczęstym gościem, ale postanowiłem wziąć udział w bitwie. Obrazek będzie, miejmy nadzieję, przedstawiał upadek miasta ... dosłownie. Latające miasto właśnie stało się celem ataku terrorystycznego i po wysadzeniu silników spada w dół, powodując "małe" zamieszanie.

Na pierwszym planie zniszczenie obserwuje osoba za to odpowiedzialna.

 

Pomysł wziąłem z książki "Pierścień" gdzie właśnie takie latające wytwory pozaziemskiej cywilizacji pospadały. U mnie rzecz będzie się działa na Ziemi w niedalekiej przyszłości, w mieście które już nie jeden atak przeżyło.

 

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolejny update. Widzę, że coś tu cicho. To może teraz napiszę wyraźnie drukowanymi: proszę komentować i krytykować ;).

 

Aha, w paru miejscach obiekty się przecinają. Ale to się zmieni oczywiście.

 

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie wielkie łubudu :). Całkiem sporo już masz zrobione, ale przemyśl wszystko dokładnie by dobrze zobrazować owo latające miasto tzn, by każdy kto spojrzy od razu skojarzył to z latającym miastem. Masz może jakieś koncepty? Jeśli tak to chętnie popatrzymy.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, konkurs kliment'a trzeba bedzie zaktualizowac, bo JacekM ma DUZE miasto. ;) I tez sie rusza. :D

Ciekawy pomysl, czekam z niecierpliwoscia na jakies smaczki...

 

EDIT:

A jesli chodzi o kadr, to radzilbym przemyslec "odwrotne 16 na 9", czyli 9 na 16. :D

Nie dosc, ze still'ka napewno wyroznialaby sie wsrod innych, to moglbys zawrzez wiecej szczegolow miasta. Wogole moglbys go wiecej pokazac. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wiem, że na razie trochę chaotyczne. Dodaje elementy gdzie mam chęć i nie zawsze chce mi się kończyć dany obiekt, więc tak wychodzi :).

 

Co do pionowego kadru ... myślałem o tym, chociaż nie próbowałem. Zobaczę, może to jest dobry pomysł.

 

A co do latającego miasta ... hehe, prawdę mówiąc nie mam na razie żadnych konceptów. Planuję zrobić wielkie silniki po bokach, jeden z nich odpada i toczy się po ziemi siejąc zniszczenie ... to tyle ;).

 

Dzięki za posty.

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności