Skocz do zawartości

Scena 3D: Gabinet


urban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość kris248

no całkiem całkiem... Jeszcze tylko jakieś ładne teksturki i może wyjść coś ciekawego. A tak z ciekawości jak tam prace nad ds66???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po podkręceniu levelów w fotosklepie coś widac ;) Modelki mebli całkiem, całkiem ale ten kaloryfer pod oknem jakiś taki dziwny, nieproporcjonalny moim skromnym zdaniem.

 

edit do postu wyżej ;): próbne światło a jego brak to zasadnicza różnica ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz na to - po prawej biurko czy co to będzie jest za duże w porównaniu do lewej cześci rendera z tymi szafami :P to raz....

 

dwa..framuga w oknach chyba z leksza za gruba...

trzy..kaloryfer nietego... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- grzejnik do poprawy. jak sie domyslam, masz taki nowoczesny grzejnik nie-żeberkowy, jeśli tak, to te wcięcia w przedniej sciance są o wieeeele za duże...

- ramy okien za duży. na renderze mają jakieś 18cm (załozyłem wys. pom. 2,7m), a tak normalnie to powinno być 9-10

- meble z lewej jakoś srednio mi sie podobają. robiłeś je z głowy czy masz jakieś referencje? jeśli to drugie, to zarzuć linkiem

- dodaj wygładzanie krawedzi, wrzuc z 3 omni na scene z cieniami (chociazby shadow-map). moze i rendering wydłuzy się 5-kronie (do np. 25 sekund :) ), ale scena bedzie o wiele czytelniejsza. i jeszcze poprosze jakieś ujecie na biurko.

- jesli juz o biurku mowa - miedzy blatem biurka i parapetem jest jakieś 20cm. tutaj za bardzo tego nie widać... no i parapet wydaje sie tez za gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiłem niektóre błedy dodałem kilka rzeczy tak nawiasem mówią po niefortunnym zdarzeniu musiałem zrobić prace jeszcze raz (gdyby co mówie że bazuję na moim gabinecie) zmieniłek klika rzeczy

gabinet7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do proporcji to dokladnie mam to samo zdanie co mkk3a (może dlatego, że lubie rage against the machine :D) ale od siebie dodam, ze siedzenie jest jakieś takie dziwne i coś z tą podstawką pod monitor, jest chyba za wysoka albo nóżki ma za cienkie no i ten wazon tak dla zasady zrub mu jakiegoś tak żeby nie wyglądał jak popękany. Aha i włącz AA może co, rendering może zajmie więcej czasu ale i ładniejsze będzie to to, jak nie chce ci się czekaś to idz se zrub cherbatke ja tak robie :D hoć przyznaje, ze w niektóre sceny wygladają ładniej bez AA ale twoja do takich nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marnujesz zbyt wiele poly...polo takie "gęste te siatki" ?? hmmm...

 

Baton a no tak niektóre sceny wyglądają bez AA ładnie np. te które mają być stylizowane na mające wyglądające komputerowo a po nałożeniu pare filtrów np. w AfterEfekt albo Premiere i wyniki mogą być zadziwiające.

 

Jak ci się bardzo nie chce wieżyć to ci moge podesłać pare przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności