Skocz do zawartości

Obiekt 3D Gitara akustyczna


Matchias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Urban co do strun to masz rację że trochę za idealnie przylegają, zobaczę jak będą wyglądały po nałożeniu tekstury i jak będzie mi się chciało to może poprawię.

 

Model gitary to Salobrena, taka azjatycka produkcja na licencji hiszpańskiej.

 

Jak już skończę ją rzeźbić to umieszcze kilka zdjęć gitary cobyście mogli porównać i ocenić podobieństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

Bardzo ladny modelik. Teksturki tez ale czegos mi w niej brakuje. Chociazby jakis malych zadrapan albo czegos takiego. Ale jak by co to mnie nie sluchaj. Praca dobra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To się nazywa konstruktywna krytyka aż człowiek nabiera motywacji do dalszej pracy.

Udziar Jeśli chodzi o tekstury to w większości są to zdjęcia oryginału, tam gdzie się dało są też proceduralne i gradienty, Jeśli chodzi o odcisk palca to jest to mapa dodana do parametru glossines we właściwościach materiału.

 

A oto kolejny render sami oceńcie jak wyszło, czekam na opinie, myślę że powoli zbliżam się do końca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, model i tekstury, wypasione, oświetlenie też super. Szoda, że takie gitary są już tylko w domach w sklepach muzycznych są już tylko okrągłe (czyt. nie mają ściętych gryfów i takiego pudła rezonansowego). Podoba mi się ten DOF na ostatnim renderze. A co do odcisku palca - to kto tłustymi łapami dotykał takie cacko ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności