Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 125 pickup


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeee tam ;) Opony nie są za duże :) Mają taki sam rozmiar co oryginalne tylko mniejszy profil :) I samochód jest obnizony, a co do skrętu to kołą są schowane bardziej do wewnątrz auta i skeciłby napewno (tylko ciekawe jaki promień ;P )

Edit:

Koła będa prawdopodownie mniejsze, ze względu na to, że oponki nie moje ;) No i będzie stał nisko a nie będą tak głęboko pod błotnik wchodziły (ale to się zobaczy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon 14 --> widziałem twojegop ickupa jak go robiłes :)

Piterus_123 --->tunig chyba na tym się zakończył :) Ale jeszcze nie wiem. Chrom będzie (chyba), ale jak juz to tam gdzie był oryginalnie w starszych rocznikach, czyli grill, ramki drzwi, itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały upik (tylna maska i klosz z "wkładem" ;)) Ma ktoś pomysł na wyłożenie paki?? Myślałem nad drewnem (tak jak jest teraz) a boki zostawić bez niczego, albo spód drewnem a boki wyłożyć blachą ryflowaną ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn Hindus co nie tak?? Krzywo?? Czy wkład niepasi?? Bo jak wkładto będzie troszkę poprawiany :) Chyba że materiały??
nie wiem bo mi posta skasowa(leru :/ )i ;) i niepamiętam ale pewnie coś z swiatłem bo okropnie wyglada :( krzywo idzie :P

 

hindus to jest blacha ryflowana :)
wiem co to jest blacha ryflowana tylko napisałes balcha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi, że się układa źle światło (jako światło oświetlające scene ;)) czy krzywo jest śiatło jako światło czyli reflektor ;P Tzn idzie tak jak na zielono a powinno tak jak na niebiesko ??????? Bo jak tak to to już poprawione tylko renderka niezrobiłem :) Ale nmieszałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

ale super znów wielki Bubu modeluje tylko proszę do końca

co do paki to może kontraścik blacha na spód a na bokach do burty dechy - tylko nie tak jedna na drugiej tylko wiesz taki płotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak chyba nie odrzuca (organizm bubu) bo nam kolegę coś wcięło

Oj PRZEZ CAŁĄ NOC WYPIŁEM TYLKO 4 PIWKA (TAK WIĘC RACZEJ NIE PRZYJMUJE ;)) A co do modelu to ma on już atrape, uszczelki wokoło szyb, szyby, światła przednie, kierunki i jakieś tam chromiki, jak zrobie cosik więcej to pokaze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności