Skocz do zawartości

Scena 3d: Zegarmistrz światła...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu po raz pierwszy. Postanowiłem w końcu spróbować sił w galerii.

Nie ukrywam, że uczę się na błędach więc konstruktywna krytyka będzie dla mnie bardzo pomocna.

Praca wykonana w LW 8.0. Mam nadzięję, że nie podpadnę maxowcom za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co powiem to tyle że ma ciekawy klimat. w niektórych miejscach jest sporo bugów (rozmyta tekstura i dość prosty modelling). czy mógłbyś dać zbliżenie na ten element na dachu budowli? całkiem ciekawy kaształt.

co do maxowców to jesteś w błędzie: nikt tu nie używa maxa: wszyscy jadą na Paincie, więc nikt się nie obrazi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. można powiedzieć, że jestem maxowcem, ale do Ciebie nic nie mam oprócz życzliwości ;), więc się nie martw. Robisz w LW, a więc tylko w inym programie i nic więcej :) . Co do pracki to ładnie, chciałbym zobaczyć te obiekty z bliższej kamery bez postprodukcji w PS'ie, jeśli taką wersją dysponujesz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

 

Co do pracki to zastrzerzenia budzi ta gwiazda na niebie i ten czarny most(?) czy co kolwiek to jest po lewej stronie rendera. Urozmaicenie textury gleby tez wiele by dało. Ogólnie 3.4/6.

 

Jak na nowicjusza 4/6 (jesli to twoje początki)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za opinie.

Faktycznie modeling dość prosty. Jestem w tym temacie początkujący (tzn. modelowania.) w LW i bardzo bym chciał robić takie fajne modeliki jak niektórzy z Was prezentują ale to jeszcze nie ten etap :)

Praca została wykonana tylko w LW - jedyna postprodukcja i wszystkie efekty pochodzą właśnie z tego softu.

Właśnie chodziło mi o kompozycję ale widzę, że jednak nie jest zbyt trafiona. Chciałem uzyskać płaski ale malowany swiatłem efekt. Zamieszczenie na forum jednak jak widać coś daje :)

Jeszcze raz dzięki.

Załączam obrazek prezentujący fragment na dachu, trochę bryłę (za bardzo nie ma sensu - jak pisałem jest to dość prymitywny model) oraz opisujący jakie efekty były wykorzystane - dla zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co? To jest jedna z najlepszych prac na tym forum pod względem klimatu i adaptacji tak abstrakcyjnego tematu. Jest tylko jeden zonk. Zegarmistrz Światła zakosił za dużo światła z prawej strony obrazu i nic nie zostało. Daj, jeśli możesz, jakieś światło wypełniające, bo gdybym nie zobaczył modelu, to bym nawet nie domyślił się, że w tym cieniu jest jakaś szczelina w murze, ukazujaca tryumf idei nad warunkami socjalno - mieszkaniowymi Zegarmistrza. Plizzzz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest spoxsik!! te kolory są naprawde ładniutkie, model też nawet niczego sbie, kompozycja też niezła i właśnie to buduje kliat tej sceny. Po za tym, chyba słońcem pracka jest dobra albo nawet bardzo dobra. I pozdrowienia od zatwardzałego MAXowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności