Skocz do zawartości

Pojazd 3d: VW NEW BEETLE


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety, ale po ostatniej burzy spaliło mi twardziel i wszystkie prace które zaczynałem, niestety poszły sie walić, ale mam nowy twardziel i od nowa zaczynam prace w maxie, a oto mój następny model, który bendzie robiony aż do usranej śmierci. Oto Foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hindus -> wiesz... ja o takiej technice nie słyszałem,ale może to bardzo nowa technika? w każdym razie uważam, że jak egon chce to niech od tyłka tego garbusa zaczyna, mnie to nie przeszkadza ;-))

 

a pozatym to jeszcze za mało aby coś oceniać ( zobacz moje audi;-))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popracuj nad siatką bo "troche" krzywo to zaczyna wychodzić - aha i daj zbliżenie na ten kierunek (siatka) bo nieźle ześ tam pokaleczył chyba ;)

jednym zdaniem - jak masz nadmiar czasu to zacznij od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO, postaram sie dawać częściej siatki, a migacz to narazie mam go głemboko gdzieś, i niebende skuli tego migacza połowy auta rozwalał zeby było gut !!!! Narazie dalej bende modelował dalsze części VW, migacz to sie kej przy okazji poprawi . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti- niestey ale nie :), ten model mam zamiar skończyć chodźby sie miał świat walić :)

 

nielot007-ale słuchaj zacznijmy od tego ze niewiem jak go zrobić zeby był git :(

 

.:qba:.- tak jak mówiłem wyrzej niewiem jak go naprawic, fakt ze jestem juz długo w maxie, ale niewiem jak zapobiegać takim błendom, a co do ortografi to to niejest szkoła, więc pisze tak jak chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.:qba:.-siatka migacza jest troszke wyrzej :)

 

xyrion- jaka dziecinność, hyba cos ci sie za przeproszeniem popieroliło, hyba niewiesz jak ja niecierpie tej całej ortografi i tych wszystkich innych ci*****, a druga storna medalu jest taka ze wy na co patrzycie, na model czy na ortografie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka dziecinność, hyba cos ci sie za przeproszeniem popieroliło,

 

Niestety nie!

 

hyba niewiesz jak ja niecierpie tej całej ortografi i tych wszystkich innych ci*****

 

To znaczy ze mozesz zasypywac nas megatonami bledow ortograficznych ?? Skoro nie stosujesz zasad otrograficznych raczylbys chociaz skopiowac wczesniej tekst do _word`a_ lub czegos innego co sprawdza pisownie, sprawdzic go i wkleic poprawiony dopiero na forum. Czytanie Twoich tekstow az trudne.

 

a druga storna medalu jest taka ze wy na co patrzycie, na model czy na ortografie ????

 

Jedno swiadczy o Twoich zdolnosciach modelingu, a drugie swiadczy o Tobie.

 

edit:

 

Dla mnie EOT gdyz zrobil sie OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności