Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Moon project


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ,zapewne zdziwi Was wszytskich obecnosc dziewczyny na tym forum ale mnie nie zdziwi juz nic. N Adodatek ,ze zajmuje sie grafika 3D i 2D to jeszcze gram na perkusji (drugie OOOooooo ;)

 

Ok przejdzmy do konkretow ,widzac te wszytskie wsumie powtarzajace sie ale ladne prace postanowilam dac tu na Forum grafikow 3d ,swoja wlasna prace .

 

Zaczelos sie od spli'now ,przechodzilo rozne metamorfozy az uzyskalo koncowy efekt -ktory z zupelnosci mi przypadl do gustu ;) a zreszta nie tylko mi :)

 

Finishowy efekt ocencie sami. Dodam jeszcze ,ze praca wykonana zostala technika 3D a koncowe retusze w Photoshopie :)

 

Pozdrawiam wszytskich na tym Forum .

 

Edyta

 

a tu jest link

 

 

http://img248.imageshack.us/my.php?image=monstermashmoon4sw.jpg

 

 

 

my.php?image=monstermashmoon4sw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no więc tak - hmm no nie będe słodził tylko dlatego że lubie imie Edyta ;) jest fajnie ale brakuje troszke pracy - textura na ziemi bez bumpa - mało urozmaicona, ten lens flare czy jak to sie nazywa tez nie potrzebny - pokaż render modelu bez shaderów jak będziesz mieć czas. Pozdrawiam i witam na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum ;)

 

Edyta , z malefatalem się znacie?:>

 

Hindus i tak przysłodził troche ;]

Ja powiem tak , za zielono i za jaskrawo.

Flara zakrywa za duzo obrazka.Brakuje rzeczywiście tego bumpa na ziemi.

Widać że już coś potrafisz ale dopiero zaczynasz.

GŁÓWNA RADA: Nie używaj tylu flar i zmień system renderujący na vray ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brr, pierwsze co uderza to ogrom fosforyzujacej zieleni a potem te flary. Dlaczego nie pokusilas sie o jakis mniej finezyjny/szokujacy efekt? Zwykly moon, ze zwyklym skylightem (moonlightem? ;))

Na poczatek moze byc, przynajmniej nie zrobilas audi TT ;] Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za powitanie na forum . Tak ja tez sie ciesze ,ze nie zrobilam Audi ;) ciekawe co by z tego wyszlo ,maska pookladana kijem :>

 

Tak moze nie poczatki z Maxem ale poczatki z tego typu przedsiewzieciem .

Tekstura podlaza byl piasek ,jak mowilam projekt przeszedl wiele metamorfoz. Gdybym zaczela tak o dpoczatku dawac screeny to pewnie by wyszlo ze 100 stron ;) hehe .A kolor ziolny taki neonowy ,byl tez niebieski .Trudno sie zdecydowac :) Rowniez jak sama nazwa wskazuje jest to pojazd ksiezycowy ,wiec bariera w jego wygladzie jest tylko moja wyobraznia (uwazam ze takie kolory pasuja do planety Moon )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pracki to dzieki flarom (ktore juz dawno wyszly z mody) oraz kolorom osiagnelas oldschoolowy efekty ;)... Popracuj moze jeszcze nad tym troche, albo pokaz screen z viewportu maxa ...

 

Edyta , z malefatalem się znacie?:>

 

nie, nie znamy sie ;)... Bialystok az tak maly nie jest ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności