Skocz do zawartości

Mini-Videotutorial : Dywan (Ornatrix)


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Może sie komuś przyda(dla nowicjuszy of course :] ) - robiłem dla kumpla z australi (icq) tutek o robieniu dywanów za pomocą Ornatrix'a (coś typu shaghair) wg sposobu Zuliban'a ;) - nudziło mi sie :P

 

--------------------------------------------------------------

 

Download

6.7MB Quicktime MOV

(made by hindus - 2006)

Duration 00:02:44

Uncompressed 67MB

Resolution : 875x606

 

--------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi sie odpalilo,

jako ze uzywalem tylko raz Ornatrix'a (dawno temu i tak na dobra sprawe nie pobawilem sie nim dlugo bo czesto sie sypal max - nie byl jakos specjalnie kompatybilny, chyba ze cos sie zmienilo ..?) wiec cos sie z tego nauczylem.

 

jezeli to mozliwe to wrzuc efekt koncowy w postaci renderku (po prostu wyrenderuj to na czym skonczyl sie ten tutek), ciekawy jestem efektu.

 

jak to sie w ogole renderuje :)? szybko wolno, brazil to renderuje?

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot -> niemożliwe że nic nie było widać bo zapisałem ze srednia jakoscia i w takiej rozdziałce :) może zmien qt na najnowszego :P zapodam dzisiaj wersje wmv jeszcze bo mam :P

 

Pionier - zmieniło sie i to dużo kiedyś sam używałem i kicha - a co do renderingu to renderuje się normalnie bo ta metoda co ja robie to zapodaje te kłaki :) jako mesh'a - efekt końcowy dam ale pewnie jutro rano albo dzisiaj po północy bo renderuje mini interior renderuje w maxwellu ;) także troche to potrwa - nie wiem jak brazil ale scanline czy jak to sie pisze - szybko idzie.

 

Nie wiem tylko jak może nie iśc skoro qt ma swoje sterowniki :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś rapid spieprzył jak skoncze renderowac to sprawdze ile poly i co jest nie tak z filmikiem - teraz sie nawet boje go otwierać bo tak muli ;) ale jak dla mnei to z tych wszystkich shagów itp to ten najlepszy i najłatwiejszy - a co do poly to pewno zależy od ilości tych kłaczków ale tak jak pisze info dołącze ;) pozdro i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge tego sciagnac.

a odnosnie ornatrixa to obsluguje go vray i mental :)

tam na stronei dajesz na dole na przycisk FREE i czekasz na link tam odlicza ;)

 

po rozpakowaniu 100 mb ? czy mi komp zle nalicza ? :D

 

fajowy tutek :)

 

dobrze ci nalicza :] nie wiem jak to jest z tymi mov'ami ze mozna je tak kompresowac winrarem dobrze :] avi'ka 100mb nie skompresujesz do 8mb nie idzie i kij :]

 

dzięki ;)

 

Fromat wmv : http://rapidshare.de/files/3997896/carpe-onra.rar.html

 

Render tego dywanu z tutka : http://max3d.pl/forum/showthread.php?p=257831#post257831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na stronei dajesz na dole na przycisk FREE i czekasz na link tam odlicza ;)

 

 

:) no tyle to wiem. i nawet odczekałem do konca odliczania, zaladowało sie sciaganie do DAP-a i mam aborted link :( . echhh , trudno :(

 

 

przez DAP-a nie sciagniesz bo opcja FREE ma to do siebie ze nie mozna sciagac plikow korzystajac z 'dopalacza', musisz sobie na chwile wylaczyc w DAP-ie sciaganie plikow RAR i bedzie ok....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - jak chcecie to najwyżej na jutro moge nagrać nowego bo tamtego już nie mam, a padam na pysk po treningu i ide spac więc dzisiaj raczej nie. Jak cos to jutro do 10:30 będzie na forum.

 

pozdrawiam - hindus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy masz może ten tutorial na youtube, albo czy mógłbyś go zrobić jako normalny tutek a nie video?

 

Jak klikam na link wyskakuje komunikat, że nie odnaleziono obiektu.

 

Przeszukałem neta i na temat ornatrixa informacji jest jak na lekarstwo o tutorialach nie wspomnę. Myślałem, że chociaż ten tutorial mi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności