Skocz do zawartości

Obiekt 3D: modem


Edi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

głupi temat może, ale jakoś tak się rozglądałem co by tu wymodelować i mój wzrok padł na modem od neo :)

Model potraktoway Maxwellem i Noise Ninja, bo wytrzymałem z renderami tylko do sample level 10, wiec sporo ziarna było jeszcze.

Aaa... co do lampek, to wiem, że w oryginale są zielone, ale mój Maxwell jakiś trefny chyba jest bo nie reaguje na zmianę koloru w materiale maxwell emmiter.

Komentarze mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nielot - dzięki.

Siateczke wrzuce wieczorem, bo teraz musze spadać.

Hehe, miałem nadzieję, że nikt o nią nie poprosi, bo pełno bugów jest. Źle się zabrałem do modelowania i za dużo boole'a użyłem. Ale nie miałem siły zaczynać czegoś takiego od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by wyszło renderowane mentalem :P przynajmniej mógłbyś sobie pozwolić na większą rozdziałkę :) Przydało by się jakieś podłoże, światełko poza skylightem(czy innym, nie wiem co tam w maxwellu jest :) ) i ładniejszy materiał modemu, poza tym całkiem przyjemne

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by wyszło renderowane mentalem
a wcale bo nie - zależy kto jak renderuje modelik fajny ale render rzeczywiście jak na mentala to bez zachwytów :]

 

edit - miałem na myśli że jak na maxwella to bez zachwytów - jakby to było w mentalu to było by bardzo fajnie ale jak na maxwella to cieniutko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy wybierze taki render, jaki mu sie najlatwiej wymawia :P hhok ;]

 

Pracka ladna, fajnie wygladaja te rowki :) nie mam neo, wiec nie powiem czy sie zgadza z oryginalem :) Jak znajdziesz czas pokaz jeszcze z innych stron ten model.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności